V košíku je darčekový poukaz. Pokiaľ máte záujem o iný tovar, vytvorte si prosím novú objednávku.

Pánske zimné bundy

Počet výrobkov: 573

Pánské zimní bundy

Štýlový muž vyzerá perfektne bez ohľadu na ročné obdobie. Vytvoreniu perfektného zimneho outfitu treba obetovať trochu času, avšak rozhodne to nie je nič náročné. Najčastejšie stačí vymeniť krátke tričko za teplejšie tričko s dlhým rukávom alebo sveter, vybrať vhodné doplnky a nahodiť na seba teplú a módnu zimnú bundu. V internetovom obchode Bolf ponúkame pánske zimné bundy pre tie najchladnejšie dni v roku. Sú kvalitné, nadčasové a ideálne zapadnú do najnovších trendov. Rýchlo oceníte praktické vrecká a predovšetkým ochranu proti vetru a chladu. Naše pánske zimné bundy majú dlhší strih, sú zateplené, majú dodatočné odznaky, vysoký golier a manžety na rukávoch.

Zimné bundy v ležérnom štýle majú mierne predĺžený strih, módne prešitie, kapucňu, vrecká, ktoré vás dokonale ochránia pred zimou. Pánske zimné bundy v športovom prevedení sú trošku kratšie, prešívané, v energických farbách od červenej až po tmavo modrú a čiernu.

Pre najnáročnejších zákazníkov máme v ponuke zimné parky. V modernej khaki farbe s kožušinou na kapucni a vojenským akcentom. Fanúšikom army módy sa určite budú páčiť zimné bundy s nesmrteľným maskačovým vzorom, ktoré sú ideálne na každodenné nosenie.

pixel