Pánske nátelníky

Počet výrobkov: 46
Farba
Veľkosť
Cena
Ponuka
Producer
Vzor
Typ výstrihu
Ukázať iba

Pánské oblečení tričko s dlouhým rukávem

Tričko s dlhým rukávom je podstatou pánskeho šatníka. Je spoľahlivé na každý deň, dokonale zapadá do neformálneho štýlu obliekania. Módne tričko s dlhým rukávom môže byť rovnako dobrým základom, ako aj hlavným elementom outfitu. To všetko záleží najviac na dizajne a farbe trička s dlhým rukávom.

V ponuke Bolf sú dostupné stovky modelov tričiek s dlhým rukávom. Máme klasické aj nadčasové modely bez potlače a v tónovaných farbách, ako je čierna, tmavo modrá, biela a sivá. Ponúkame tiež moderné tričká s dlhým rukávom s potlačami a módnymi prvkami. Máme aj široký výber tričiek s dlhým rukávom vo vojenskom štýle s maskáčovým vzorom.

Tričká s dlhými rukávmi možno nosiť na stovky spôsobov. Sú určené pre každodenné nosenie s džínsami a pohodlnými topánkami. Tričko s dlhým rukávom sa dobre hodí k ležérnym, športovým a streetovým outfitom. Rovnako dobre vyzerá s teplákmi a modernými kapsáčovými nohavicami. Dobre sa hodí s koženou bundou, flanelovou košeľou a ťažkou obuvou.

Tričká s dlhým rukávom v obchode Bolf sú vyrobené z bavlny, niekedy s malou prímesou syntetických materiálov. Naše tričká sú vhodné pre každý typ siluety. Bezchybne ju zvýraznia a nebránia pohybu.

Ponúkame tričká s dlhým rukávom od rôznych výrobcov, vrátane modelov našej značky Bolf, ktoré si môžete objednať výhradne na našich webových stránkach.

V našej ponuke nájdete klasické tričká s dlhým rukávom a okrúhlym výstrihom, s výstrihom do V alebo s vyšším stojačikovým golierom. Predávame tričká v širokej palete farieb. Vhodné pre jednoduché a minimalistické outfity a tiež tričká vo výrazných farbách, ktoré okamžite priťahujú pozornosť a podčiarknu váš vzhľad.

pixel