V košíku je darčekový poukaz. Pokiaľ máte záujem o iný tovar, vytvorte si prosím novú objednávku.

Pánske saká

Počet výrobkov: 33
Pohľad:

Pánske saká

Pánske saká sa hodia nielen pre elegantný štýl a formálne príležitosti. Rovnako dobre sa hodia aj pre každodenné nosenie a to v práci aj mimo nej. Mužom pridajú štýl a triedu. Image so sakom nemusí byť nudný. Kľúčom k úspechu je kombinácia príslušných prvkov šatníka. Pánske saká sú ideálne k vytvoreniu smart ležérneho vzhľadu. Brilantná je kombinácia saka s chinos nohavicami a elegantnou košeľou, poltopánkami alebo prípadne mokasínami. V menej formálnom sete vyzerá sako dobre s tričkom a džínsami v regular strihu.
V ponuke Bolf máme ležérne aj elegantné saká, ideálne pre každú príležitosť. Pre dôležité udalosti a obchodné jednania odporúčame klasické saká z ušľachtilých materiálov so zaujímavou formou, tónovaných farbách ako napríklad v šedej, hnedej, grafitovej, námorníckej modrej alebo čiernej. Pri menej formálnych príležitostiach vám odporúčame experimentovať. Ponúkame viac ležérne saká v odtieňoch modrej alebo aj viac výrazné modely v červenej a vínovej farbe. Pánske saká Bolf majú moderný slim strih, ktoré opticky zoštíhlia postavu a zvýraznia ramená. Klopy saka sú úzke. Všetky nami ponúkané saká majú vnútorné aj vonkajšie vrecká. Saká máme pre minimalistov, ale aj pre ľudí, ktorí si potrpia na výraznejších detailoch ako sú límce, klopy v kontrastných farbách, manžetové gombíky a záplaty na lakťoch. Pánske saká z ponuky Bolf sú vynikajúcej kvality. Výborne priliehajú k telu, dobre sa nosia a umožnia vám dobre sa prezentovať na dôležitých schôdzkach.
Pred nákupom vám odporúčame prezrieť si veľkostnú tabuľku, aby vám sako sadlo ako uliate. Tabuľky sú dostupné pri každom z našich produktov.

pixel