Pánske roláky

Počet výrobkov: 156
Farba
Veľkosť
Cena
Ponuka
Producer
Ukázať iba

Pánske svetre a roláky

Sveter je jeden z druhov oblečenia, ktorý v pánskom šatníku nemôže chýbať. Svetre sú užitočné nielen na jeseň a v zime. Strihy jednotlivých svetrov sa líšia s ohľadom na ročné obdobie, v ktorom ich nosíme. Na jar a na jeseň vyskúšajte farebné ľahké svetre, ktoré podčiarknu vašu postavu a zároveň zaujmú. Kardigány, teplé a dlhé svetre s rolákom sú vždy zimným hitom. Myslite pri nich na to, že ich primárnou funkciou je zahriať vás. Preto by nemali byť príliš upnuté. Pri zimných svetroch je pre hrúbku materiálu, z ktorého sú vyrobené lepšie, ak nie sú vypasované presne na telo a majú voľnejší strih .
Svetre z našej ponuky sú ideálne na každý deň, dokonca aj do práce. Stačí si ich obliecť s džínsami, chinos nohavicami, alebo dokonca kraťasmi, v prípade že je teplo. Ponúkame tiež svetre v módnych vzoroch. V Bolf môžete nájsť teplé svetre aj kardigány s kapucňou, ktoré v prvých chladných dňoch ideálne nahradia ľahkú bundu, pričom vám dodajú šarm a eleganciu.

Svetre Bolf sú krásne na pohľad. Sú veľmi pohodlné a rýchlo si ich obľúbite. Zaručujeme vám, že pokiaľ ich budete mať vo svojom šatníku, zima vám v nich nebude ani v tých najchladnejších dňoch.

pixel