Manžetové gombíky

Počet výrobkov: 2
Farba

Manžetové gombíky

Významní dizajnéri začali viac a viac navrhovať oblečenie pre mužov. Aj napriek tomu, že trendov v pánskej móde je stále viac, významné poňatie mužská elegancia sa od rokov takmer vôbec nemení. Po celú dobu sa za prvotriedny look považuje kombinácia obleku, bielej košele a kravaty alebo motýlka. Počet priaznivcov ležérnych setov stále stúpa a muži sa už radšej hrajú s farbami.

Experimentovanie s farbami je iba jedným zo spôsobov, ako outfitom dodať viac individuálny charakter. Skvelým spôsobom zvýraznenia vlastného štýlu sú tiež manžetové gombíky, ktoré sú užitočné nielen pri špeciálnych príležitostiach. Manžetové gombíky pridávajú šik, hodia sa ku svadobnému oblečeniu, pre typické biznisové príležitosti, možno ich nosiť k obleku, ku smokingu alebo k ležérnemu setu, ako napríklad sako a nohavice v rôznych farbách. Na prvý pohľad nenápadné a malé manžetové gombíky urobia veľký dojem, pridávajú sebavedomie a naviac aj mužský šarm. Vhodnosť manžetových gombíkov je najlepšie voliť v závislosti od príležitosti a štylizácie. Na slávnostných stretnutiach vsadte na klasiku. Guľaté, štvorcové alebo obdĺžnikové manžetové gombíky, v striebornom alebo zlatom prevedení sa tu hodia najviac. V menej formálnych setoch si už môžete dovoliť na viac uvoľnenosti. Za prvé, košeľa nemôže byť náhodne zvolená. Manžetové gombíky sa hodia k modelom s dvojitou francúzskou manžetou s dodatočnými dierkami pre manžetové gombíky. Manžetové gombíky by mali ladiť s ostatnými prvkami štylizácie. Mali by ladiť s prackou opasku, hodinkami a kravatou.

V internetovom obchode Bolf ponúkame veľmi elegantné manžetové gombíky v klasických tvaroch a farbách, zložité zdobené drážkovaním a ligotavými kamienkami. Sú ideálne pre každý deň a fantasticky zlepšujú formálny look.

pixel