V košíku je darčekový poukaz. Pokiaľ máte záujem o iný tovar, vytvorte si prosím novú objednávku.

Dámske kabáty

Počet výrobkov: 15

Dámske kabáty

Vrchný diel oblečenia v dámskej móde nekončí pri teplých bundách. Oveľa viac univerzálne sú dámske kabáty. Ideálne vynikajú v elegantných štylizáciách, ale taktiež dodávajú elegantný vzhľad každodennému outfitu s tričkom, džínsami a športovými topánkami.

Dámske kabáty z ponuky Bolfu sú veľmi teplé, v ženskom štýle a v módnych farbách. Ponúkame krásne kabáty „waterfall“ s veľkým límcom, ktorý môžete fantasticky uložiť. Máme tiež „púzdrové „ kabáty vo voľnejšom strihu. Sú veľmi ženské a zároveň dobre maskujú nedokonalosti postavy. V obchode Bolf máme tiež typicky ležérne kabáty. Sú prešívané, veľmi teplé, s veľkou kapucňou a ozdobnou kožušinou. Veľmi dobre sa hodia na každodenné nosenie a to aj v najchladnejších dňoch.

Zimné kabáty z našej ponuky sú „oversize“ modely, ktoré príjemne obaľujú siluetu, zamaskujú nedokonalosti a sú v súlade s najnovšími trendmi. V našom obchode nájdete kabáty v módnych farbách, ako je khaki, ružová, modrá, fialová, odtiene béžovej a šedej. Niektoré z našich modelov sú tiež zdobené veľmi modernými záplatami, ktoré sú umiestnené na prednej aj zadnej strane.

V kabáte z našej ponuky si jednoducho vytvoríš módny a pohodlný outfit pre rôzne príležitosti. Snívaš o minimalistickom, elegantnom vzhľade do práce alebo na špeciálnu príležitosť? Ponúkame duo: šaty a podpätky alebo set: štýlová košeľa, sukňa a podpätky. Pre denné nosenie nahraď vysoké topánky za ležérne, pohodlné boty, tenisky alebo topánky a zvoľ džínsy, blúzku alebo pletené šaty.

Taktiež si pamätaj, že štýlový vzhľad je vo veľkej miere o doplnkoch. K elegantnému dámskemu kabátu Bolf zvoľ veľkú a štýlovú tašku, vzdušný šál a zaujímavé šperky. Môžeš tiež mierne meniť svoj vzhľad. Ak sa rozhodneš pre voľnejší kabát, ale chceš zdôrazniť pás, stačí si kabát zapnúť širokým opaskom s veľkou sponou.

pixel