Dámske riflové kraťasy

Počet výrobkov: 9
Veľkosť
Farba
Materiál
Vzor
Typ produktu

Dámske rifľové kraťasy sú skvelou voľbou počas teplých letných dní. Ide o pohodlné dámske šortky, ktoré môžete nosiť či už do práce alebo na bežný deň. Dámske rifľové kraťasy patria medzi obľúbený ženský kúsok, ktorý by rozhodne nemal chýbať ani vo vašom šatníku. Ako nosiť dámske rifľové kraťasy a s čím ich kombinovať?

Dámske rifľové kraťasy - ideálny doplnok na teplé dni

Hľadáte ideálny kúsok na teplé letné dni? Potom by vo vašom šatníku nemali chýbať dámske rifľové kraťasy. Ide o kus oblečenia, ktorý môžete nosiť na bežné dni do mesta, ale aj do práce. Rifľovina je materiál, ktorý sa vyrába v rôznych odtieňoch. Preto si môžete vybrať svetlé modré dámske rifľové kraťasy alebo tie tmavé. Taktiež si môžete vybrať dámske rifľové kraťasy s vysokým pasom, ktoré robia peknú ženskú postavu či si dať kraťasy pod šaty. Vďaka tomu sa nemusíte obávať, že sa vám v nepriaznivom počasí šaty nadvihnú.

Pozrite tiež:

Ako nosiť dámske rifľové kraťasy a s čím ich kombinovať?

Dámske rifľové kraťasy môžete kombinovať rovnako ako krátke dámske nohavice. To znamená, že ich môžete nosiť ako súčasť športového outfitu, teda k obyčajnému tričku, topu a teniskám, ale rovnako aj ku sandálom a košeli. Elegantný outfit dosiahnete tak, že si vyberiete biele dámske rifľové kraťasy alebo klasické čierne rifľové kraťasy. Teplákové dámske kraťasy taktiež počas bežného dňa môžete nahradiť rifľovými kraťasami a svoj outfit tak pozdvihnúť na vyššiu úroveň. Univerzálne modré kraťasy môžete kombinovať k vŕškom v rôznych farbách, odtieňoch, vzoroch či k vŕškom z rôznych materiálov.

Dobre padnúce dámske rifľové kraťasy - ako ich nosiť?

Rifľovina je materiál, ktorý je v mnohých prípadoch pevný. Preto sa vám môže stať, že budete potrebovať o číslo väčšie rifľové kraťasy. Avšak dobre padnúce dámske rifľové kraťasy budú na vás vyzerať úžasne. Na Bolf.sk nájdete rôzne typy, druhy či dámske kraťasy v rôznych farbách a strihoch. Kvalitné denim kraťasy nemusia byť len značky Levi’s, aj na Bolf nájdete kvalitné dámske rifľové kraťasy vo veľkostiach od XS – XL a za vynikajúcu cenu.

pixel