Pánske tričká s potlačou

Počet výrobkov: 563
Veľkosť
Farba
Cena
Ponuka
Typ produktu
Rukáv
Ponuka

Pánske tričká s potlačou

Tričká s potlačou sú najlepším spôsobom ako pridať jednoduchému štýlu šarm a dynamický charakter. Kedysi boli tričká hladké a bez vzoru. Prvé potlač, ktoré sa začali objavovať, boli slogany propagujúce politické strany tesne pred voľbami.

Všetko sa zmenilo, keď bol vynájdený špeciálny inkoust na farebné tkaniny. V súčasnosti nájdeme na tričkách doslova všetko. Nielen nápisy, športové grafiky a symboly, ale aj retro fotografie, maľby a potlače v kombinácii s nápadnými nápismi. Jediným obmedzením pri tvorbe potlače na tričko je prakticky len predstavivosť módneho návrhára.

V ponuke Bolf môžete nájsť stovky modelov tričiek s potlačou. Sú k dispozícii v širokej škále farieb. Jednotlivé modely vyniknú nielen potlačou, ale aj strihom. Na Bolf máme dobre vypasované tričká s výstrihom do V aj oversized tričká v pouličnom štýle. Predávame tiež tričká, ktoré fantasticky napodobňujú dvojvrstvové tričko.

Potlače na našich tričkách skvele zapadnú do rôznych štýlov. Ponúkame tričká s motívom vlajky, kotvy, s maskáčovým vzorom a rekreačnými farebnými nápismi a grafikou. Všetky pánske tričká s potlačou v našom e-shope sú ušité zo vzdušných, ľahkých a mäkkých bavlnených tkanín. Tričko s potlačou je ideálne na každý deň. Jednoducho sa kombinuje s džínsami, teplákmi, pouličnými joggers alebo baggy nohavicami. Perfektne zapadnú do každého štýlu na neformálnu príležitosť. Ak vám to umožňuje dress code, môžete ich nosiť aj do práce.

pixel