V košíku je darčekový poukaz. Pokiaľ máte záujem o iný tovar, vytvorte si prosím novú objednávku.

Pánske jogger nohavice

Počet výrobkov: 301
Veľkosť
  • 1-Ubrania
  • Spodnie
Farba
Cena
Ponuka
Typ produktu

Určite ste si všimli, že pánska móda sa v posledných rokoch výrazne zmenila. Čoraz modernejšie a populárnejšie sa stávajú pánske jogger nohavice, ktoré dokonale sedia na postave a svojmu nositeľovi zaručujú pohodlie. Tento kúsok nepatrí úplne do kategórie športových, ale ani do elegantných nohavíc. Tvoria taký zlatý stred v závislosti od ich doladenia k ostatným častiam outfitu.

Druhy pánskych jogger nohavíc

Jogger nohavice sa ideálne hodia do mesta, pretože vystihujú urbanistický štýl. V pánskych jogger rifliach sa budete cítiť takmer ako v klasických džínsach, ale o niečo pohodlnejšie. V páse sú pánske jogger tepláky nastaviteľné sťahovacou gumou a šnúrkou a manžetou v dolnej časti nohavíc. Pre tých, čo majú radi osobné veci po ruke, odporúčame pánske nohavice kapsáče s viacerými vreckami.

Pánske jogger nohavice a dizajn

Kolekcia tohto typu nohavíc je bohatá na farebné prevedenia látok od tmavomodrej cez čiernu až po kombináciu borodovo-červenej, čierno-bielej klasiky alebo univerzálnej tmavokamelovej farby. Aj pánske jogger kapsáče nájdete v obľúbenom maskáčovom dizajne. Komfort pri nosení joggerov zaručuje aj kvalita, pretože prevažnú zložku materiálu tvorí bavlna.

Čo k pánskym jogger nohaviciam doladiť?

K jogger nohaviciam sa hodí naozaj široký sortiment vrchného oblečenia. Ak chcete docieliť elegantný či street look, vyberajte k jogger džínsom dobre sediace pánske košele, pánske saká a v chladnejších mesiacoch sa k nim skvelo hodia aj pánske kabáty. Trendy šál dotvorí ležérny look.
Štýlovo a veľmi zaujímavo pôsobí aj vrstvenie. Ak si k jogger teplákom vezmete netradičnú mikinu a rifľovú bundu, stačia už len klasické tenisky a ste za hviezdu. Luxusný dojem vyvoláte, ak si k joggerom vezmete kašmírový sveter.

Nákup pánskych jogger nohavíc na Bolf.sk

Pri kúpe správneho modelu vám pomôže veľkostná tabuľka. Vyberať si môžete z obrovského sortimentu a poteší vás priaznivá cena. Platba je možná nielen na dobierku, ale aj bankovým prevodom alebo platbou cez platobné brány.

pixel