V košíku je darčekový poukaz. Pokiaľ máte záujem o iný tovar, vytvorte si prosím novú objednávku.

Dámske šaty

Počet výrobkov: 1
Zobraziť tovar: 4 5

Šaty

Šaty sú najženskejším elementom dámskeho šatníka. Skvelé zdôraznia siluetu, odhalia nohy, pridajú ľahkosť a ženské alebo dievčenské kúzlo. Aby však bolo možné vytvoriť ohromujúci look, samotné šaty nestačia. Musíte si vybrať strih zodpovedajúci typu postavy.
Zvonové šaty krásne zdôrazňujú pás a nohy, a zároveň skryjú boky. Lichobežníkové vzory odvádzajú pozornosť od pása. Dámy s veľmi ženskou postavou v tvare presýpacích hodín alebo tzv. hrušky by mali zdôrazňovať hornú časť postavy (priehlbina pasu). Majiteľky štíhlej chlapčenskej postavy sa hodia šaty v jednoduchých strihoch. Ženy, ktorých silueta sa podobá jablku by mali odhaliť hlavne nohy a zvoliť šaty s výstrihmi.
V Bolf ponúkame krásne šaty na mnoho udalostí. Zo ženského štýlu už nemusíš rezignovať ani vo všedný deň. Stačí len vybrať ležérnejší model. Šaty sú komfortné, ale zato vyzerajú veľmi efektne a ženskej siluete dodajú šarm a ľahkosť. Hoci šaty vyzerajú skvele s topánkami na podpätkoch, pre každodenné nosenie sa radšej rozhodni pre pohodlie. Ihličky môžešs nahradiť pohodlnými poločižmami, balerínkami alebo teniskami. Tie posledné vyzerajú skvele s úzkymi pletenými stredne dlhými šatmi, bomberou alebo džínsovou bundou. Hoci už samotné šaty vždy zaujmú, nezabudni na doplnky. Dlhé prívesky opticky zoštíhľujú siluetu, šiltovka pridáva outfitu pohodu, nedbalo zaviazaná šatka okolo krku zas oživuje tlmené farby.
V chladnejších dňoch outfit so vzdušnými šatami doplň teplým svetrom a zvýrazni postavu jemným a úzkym pásikom alebo veľmi širokým opaskom s kovovou prackou ako v 80. rokoch.
Šaty z ponuky Bolf si rýchlo zamiluješ. Sú nielen ideálne pre veľa príležitostí, ale ideálne sedia na postave a sú veľmi pohodlné. Naše šaty majú tie správne strihy a farby. Kladieme veľký dôraz na detaily, originálne potlače a nášivky, aby šaty Bolf boli jedinečné a neopakovateľné.

pixel