V košíku je darčekový poukaz. Pokiaľ máte záujem o iný tovar, vytvorte si prosím novú objednávku.

Pánske košele

Počet výrobkov: 830
Zobraziť tovar: 4 5
Predchádzajúce

Pánske košele

Košele sú najuniverzálnejším prvkom v pánskej móde. Skvelo zapadnú do akéhokoľvek štýlu. Boli základom pre vznik celého radu iných obľúbených modelov. Dnes už kultové polokošele sú upravenou verziou klasickej bielej košele s krátkym rukávom, na ktorej sa zapínanie a gombíkové léga zredukovali na zapínanie na límci.
V internetovom obchode Bolf nájdete fantastické pánske košele ideálne pre každú príležitosť. Ponúkame klasické aj elegantné košele. Tie sú vhodné k obleku alebo ku chinos nohaviciam a saku. Ďalej ponúkame košele v intenzívnych módnych farbách a košele so vzormi, ktoré sú ideálne v kombinácii s džínsami.
Ak chcete oživiť svoj outfit, vsaďte na nadčasový kárový vzor. Nezáleží, či bude veľký a expresívny alebo naopak - veľmi štýlový, ale jemný vzor vichy. Ak sa vám páčia košele bez vzoru, ale chcete prelomiť jej formálny charakter, vyberte si model s ležérnym límcom button-down a farebnými detailmi. V Bolf ponúkame košele s moderne prevedenou gombíkovou légou, límcom a farebnými manžetami. Máme aj košele inšpirované westernovým štýlom a s aplikáciami na ramenách. Tie sú ideálne pre doplnenie štýlu k džínsom a mokasínam.
V internetovom obchode Bolf nájdete aj štýlové biznis košele s kontrastnými manžetami a límcom, a dokonca aj modely pre zvláštne príležitosti s motýlikom alebo kravatou v jednej sade. Môžete si u nás kúpiť aj košele s krátkymi rukávmi, ktoré sú ideálne pre horúce dni a navrhnuté pre outfity s džínsami alebo kraťasmi.
Košele, ktoré ponúkame v Bolf majú najčastejšie zoštíhľujúci slim strih. Skvelo zdôrazňujú ramená a dokonale sadnú akejkoľvek postave. Modely so zaobleným dolným okrajom môžete nosiť uvoľnene bez zapravenia do nohavíc. Pri výbere košele si vždy dajte pozor na límec. Button-down límec je ideálny pre každodenné nosenie a pre kombináciu s chinos nohavicami. Viac formálny límec kent, talianský a hai sú vhodné pre styling so sakom alebo oblekom.

pixel