V košíku je darčekový poukaz. Pokiaľ máte záujem o iný tovar, vytvorte si prosím novú objednávku.

Pánske košele

Počet výrobkov: 674
Biela košeľa s krátkymi rukávmiHnedá košeľa s krátkymi rukávmiČierna košeľa s krátkymi rukávmiČervená košeľa s krátkymi rukávmiFialová košeľa s krátkymi rukávmiTmavomodrá košeľa s krátkymi rukávmiModrá košeľa s krátkymi rukávmiOranžová košeľa s krátkymi rukávmiRužová košeľa s krátkymi rukávmiŠedá košeľa s krátkymi rukávmiZelená košeľa s krátkymi rukávmiBiela košeľa s dlhými rukávmiHnedá košeľa s dlhými rukávmiČierna košeľa s dlhými rukávmiČervená košeľa s dlhými rukávmiFialová košeľa s dlhými rukávmiTmavomodrá košeľa s dlhými rukávmiModrá košeľa s dlhými rukávmiOranžová košeľa s dlhými rukávmiRužová košeľa s dlhými rukávmiŠedá košeľa s dlhými rukávmiZelená košeľa s dlhými rukávmiŽltá košeľa s dlhými rukávmiBiela hladká košeľaHnedá hladká košeľaČierna hladká košeľaČervená hladká košeľaFialová hladká košeľaTmavomodrá hladká košeľaModrá hladká košeľaOranžová hladká košeľaRužová hladká košeľaŠedá hladká košeľaZelená hladká košeľaBiela spoločenská košeľaHnedá spoločenská košeľaČierna spoločenská košeľaČervená spoločenská košeľaFialová spoločenská košeľaTmavomodrá spoločenská košeľaModrá spoločenská košeľaOranžová spoločenská košeľaRužová spoločenská košeľaŠedá spoločenská košeľaZelená spoločenská košeľaHnedá vichy košeľaČierna vichy košeľaČervená vichy košeľaFialová vichy košeľaTmavomodrá vichy košeľaModrá vichy košeľaČierné biznisové košeleČervené biznisové košeleTmavomodré biznisové košeleModré biznisové košeleŠedá biznisová košeľaČierna flanelová košeľaČervená flanelová košeľaTmavomodrá flanelová košeľaModrá flanelová košeľaZelená flanelová košeľaČierna rifľová košeľaTmavomdorá rifľová košeľaModrá rifľová košeľaBiela vzorovaná košeľaHnedá vzorovaná košeľaČierna vzorovaná košeľaČervená vzorovaná košeľaTmavomodrá vzorovaná košeľaModrá vzorovaná košeľaRužová vzorovaná košeľaŠedá vzorovaná košeľaZelená vzorovaná košeľaŽltá vzorovaná košeľaBiela károvaná košeľaHnedá károvaná košeľaČierna károvaná košeľaČervené kárované košeleFialová károvaná košeľaTmavomodrá károvaná košeľaModré kárované košeleRužová károvaná košeľaŠedá károvaná košeľaZelené kárované košeleHnedá prúžkovaná košeľaČierna prúžkovaná košeľaČervená prúžkovaná košeľaFialová prúžkovaná košeľaTmavomodrá prúžkovaná košeľaModrá prúžkovaná košeľaOranžová prúžkovaná košeľaŠedá prúžkovaná košeľaZelená prúžkovaná košeľaBiela športová košeľaHnedá športová košeľaČierna športová košeľaČervená športová košeľaFialová športová košeľaTmavomodrá športová košeľaModrá športová košeľaOranžová športová košeľaŠedá športová košeľaZelená športová košeľaŽltá športová košeľaČierna košeľa stojkový golierTmavomodrá košeľa stojkový golierModrá košeľa stojkový golierRužová košeľa stojkový golierŠedá košeľa stojkový golierKošeľa modré bodkyKošeľa ružové bodkoyKošeľa žlté bodky

Pánska košeľa je vďaka rôznym variantom bezpochybne najuniverzálnejšie oblečenie mužských šatníkov. Je skvelým základom vhodným na všetky možné príležitosti a pokryje rozmanité štýly odievania.

Aké typy pánskych košieľ by vám nemali chýbať?

Aby ste boli vybavený naozaj na každú príležitosť, v skrini by vám mali visieť elegantné košele pánske s dlhým rukávom na formálne udalosti, športovo elegantné košele na voľný čas a aktivity s priateľmi, pánske košele s krátkymi rukávmi, nemôžeme vynechať populárne polokošele a pánske vzorované košele, napríklad kárované košele pánske.
Extravagantnejšie košele v kubánskom štýle sú vhodné napríklad na letnú plážovú párty. Nikdy neviete, kedy sa vám budú hodiť.

Obľúbené farby a dizajn pánskych štýlových košieľ

Farba košele je prvá vec, ktorá udrie do očí. Biela košeľa je najbežnejšou a zároveň najformálnešou farbou. Modrá lichotí väčšine mužov, pretože výborne ladí k pleti, z toho dôvodu si drží druhé miesto v rebríčku popularity. Každý sme však iný, preto by ste si k svojmu odtieňu pokožky mali nájsť správnu farbu.
Moderné pánske košele sú nielen jednofarebné, ale i vzorované, s rôzne riešenými golermi, manžetami, zaujímavo riešenými vreckami a kontrastnými detailmi. Ak vezmeme do úvahy ešte aj materiál, na výber máte okrem klasickej bavlny i rôzne prímesy. Veľkej obľube sa tešia aj pánske kárované košele, najčastejšie z príjemného flanelu. Do kancelárie sa vám zase zíde košeľa z ľahkého priedušného materiálu.

S čím je najlepšie skombinovať pánske košele?

Pánske štýlové košele, ako napríklad flanelové košele, sú skvelé na vrstvenie. Oblečte si pod ne pánske tričko a doplňte tmavými džínsami a módny neprehliadnuteľný model je na svete. Rifľovú košeľu sa nebojte nosiť aj s rifľami, len treba dbať na dostatočný kontrast odtieňov. V lete sa nebojte vytiahnuť ku kraťasom a mokasínam aj odvážnejšie vzory košieľ s krátkym rukávom.
Myslite však na to, že môžete mať aj pozlátenú košeľu, ale ak nosíte zlú veľkosť, nebudete v nej vyzerať dobre. Dajte si preto záležať na výbere. Pozornosť venujte aj golieru. Formálny golier typu kent či hai je najvhodnejší pre pánske obleky. Na každodenné nosenie je vhodnejší golier button-down štýlu, fantasticky vyzerá s chinos nohavicami.

Ako si objednať pánsku košeľu z eshopu Bolf.sk?

Nákup pánskej košele nemusí byť zložitý. Sortiment Bolf.sk obsahuje módny tovar a cena je výhodná, takže nie je problém nájsť košele na akúkoľvek udalosť. Rýchla dodávka a vynikajúca kvalita sú ďalšími prednosťami nákupu.

pixel