V košíku je darčekový poukaz. Pokiaľ máte záujem o iný tovar, vytvorte si prosím novú objednávku.

Pánske kraťasy

Počet výrobkov: 441
Zobraziť tovar: 3 4 5
Predchádzajúce

Pánske kraťasy

Kedysi boli kraťasy výhradne pre malých chlapcov. V okamihu, keď si chlapec obliekol prvé dlhé nohavice bol považovaný za muža. Hoci v móde sa od tej doby veľa zmenilo, kraťasy sú stále vnímané stereotypne. Ale začína sa to meniť.
Na jednej strane, hovorí v prospech kraťasov pohodlie a funkčnosť. V teplom počasí sú kraťasy lepšou voľbou než klasické dlhé pánske nohavice. Oproti nim sú oveľa ľahšie, vzdušnejšie a ich ponuka je tak rozmanitá, že si môžete nájsť aj viac elegantné typy.
Ako prví sa pre pánske kraťasy rozhodli trendsetteri a odvážne ich zladili s polokošeľami, mokasínami, košeľou a dokonca aj so sakami. Tieto kombinácie veľmi rýchlo ovládli ulice a dnes muži veľmi radi nosia kraťasy a nemajú problém hrať sa aj s rôznymi farbami.
Pánske kraťasy sú viac a viac rozšírenú skupinou v rámci pánskeho oblečenia. Prvé sa objavili športové kraťasy a teplákové kraťasy. Rýchlo na to sa v predaji objavili viac klasické strihy kraťasí. Letného zástupcu zástupca sa dočkali aj džínsy, pánske kapsáče a dokonca aj najelegantnejší zo skupiny pánskych nohavíc chinos.
Kraťasy sú šité najčastejšie z mäkkej a priedušnej bavlny, ľanu a vždy módnej džínsoviny. Vďaka elastanu vyzerajú veľmi dobre na tele.
Kraťasy pridajú štýlu muža pohodový nádych. Avšak, môžete ísť ešte o krok ďalej a venovať pozornosť nielen tomu, čo nosíte, ale aj ako to nosíte. Kraťasy, ako jedny z málo kusov oblečenia v šatníku, sú v nonšalantnom štýle. Ak chcete pridať svojmu vzhľadu pohodu, zrolujte nohavicu, do vrecka kraťasov vložte vreckovku a letnú košeľu nechajte voľne visieť na nohaviciach, vyhrňte si rukávy a rozopnite si gombíky na golieri. Ku kraťasom si starostlivo vyberte topánky, a ak zvolíte ponožky, je potrebné vybrať členkové, aby ich nebolo vidno.

pixel