O nás

Čo nás odlišuje od ostatných?

Špecializujeme sa predovšetkým na predaj pánskeho a dámskeho oblečenia. Máme tiež širokú škálu jedinečných doplnkov, ktoré spestria každý styling. Produkty našej značky nájdete na niekoľkých predajných platformách v Európe: Allegro, Ebay a Amazon.

Prečo práve Denley?

Na svojom konte už máme množstvo ocenení. Sme Objavom roka 2012 v kategórii Pánska móda. O dva roky neskôr sme sa stali víťazom plebiscitu Ceneo Trusted Opinions v kategórii móda a doplnky. V roku 2018 sme boli ocenení cenou E-Gazele Biznesu. V roku 2021 nás opineo.pl ocenil ako druhý najzaujímavejší a najrýchlejšie rastúci internetový obchod v Poľsku! Bez Vás, bez tisícok spokojných zákazníkov, by to nebolo možné!

A to všetko vďaka vášni!

Móda je naša vášeň, neustále pre vás sledujeme najnovšie svetové trendy. Našim klientom ponúkame oblečenie s jedinečným charakterom a zaujímavým štýlom, od ležérnej a smart casual módy, cez streetwear a športové štýly, až po klasickú eleganciu. Každý deň dokazujeme, že aktuálnosť ide ruka v ruke s dostupnými cenami. Počas týchto 12 rokov sme naše služby zdokonalili na maximum, vďaka čomu Vám môžeme s čistým svedomím ponúknuť tie najlepšie produkty za najlepšie ceny!

pixel