O nás

Značku Bolf.sk tvoríte VY! Sú to tisíce spokojných zákazníkov zo Slovenska a Európy za posledných desať rokov. Špecializujeme sa na predaj pánskeho a dámskeho oblečenia a tiež jedinečných a originálnych doplnkov. V našom obchode je viac ako 8 000 trendy kúskov! Značka BOLF je už niekoľko rokov medzi zákazníkmi veľmi obľúbená nielen na Slovensku, ale aj vo viacerých európskych krajinách.

Bolf.sk sa teší veľkej dôvere svojich zákazníkov. Za viac ako 10 rokov tvrdej práce sme zdokonalili naše služby na maximum, aby sme Vám mohli s čistým svedomím ponúknuť výrobky za skvelú cenu. Počúvame Vás a rozprávame s Vami už viac ako desať rokov, takže vieme, čo sa Vám páči, čo si obliekate, prečo sa vraciate a aký tovar očakávate. Preto vám okrem pánskeho oblečenia ponúkame aj rastúcu ponuku dámskych kúskov.

Móda je naša vášeň, neustále pre Vás sledujeme najnovšie svetové trendy. Našim zákazníkom ponúkame oblečenie s jedinečným charakterom a zaujímavým štýlom. Od ležérnej a smart casual módy, cez streetwear a športové oblečenie až po klasickú eleganciu. Každý deň dokazujeme, že sledovanie trendov ide ruka v ruke s prijateľnými cenami. Naše heslo je: BOLF. DAILY. DARING. Ponúkame Vám modernú a odvážnu módu pre moderných a štýlových mužov a ženy.

Na svojom účte už máme veľa ocenení. Značka Bolf a internetový obchod Bolf.sk boli ocenené cenou Laurel zákazníka a objav roka 2012 v kategórii pánska móda. V nadväznosti na záujmy našich klientov sa tiež snažíme podporovať iniciatívy a udalosti pre nich dôležité. Sme sponzormi rôznych športových podujatí a podobných iniciatív. Dôveryhodnosť našej značky je pre nás prioritou a preto nám záleží predovšetkým na tom, aby boli naši zákazníci spokojní s nákupmi, ktoré uskutočnili u nás. Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavili a tešíme sa na Vaše ďalšie nákupy.

Tím Bolf

pixel