Pánske elegantné saká

Počet výrobkov: 1
Veľkosť
Farba
Typ produktu

Pánske elegantné saká

Oblečenie saka je najjednoduchším a najefektívnejším spôsobom ako rýchlo zaujať každodenným vzhľadom. Dokonca aj rifle s tričkom vyzerajú v kombinácii so sakom štýlovo a nonšalantne. Pánske elegantné sako sa ideálne hodí do práce. Pri viac formálnych príležitostiach a významných stretnutiach odporúčame zmeniť ležérne modely saka za elegantnejšie.

V ponuke Bolf máme modely aj pre formálnejší štýl. Dôraz kladieme predovšetkým na strih. Naše saká sú v slim strihu a opticky zoštíhľujú, predlžujú postavu a rozširujú ramená. Ponúkané Bolf elegantné saká majú vonkajšie aj vnútorné vrecká. Okrem toho majú aj štýlové vrecko na elegantnú vreckovku. Naše saká sú jednoradové s jedným až tromi gombíkmi.

V našom e-shope sa zameriavame na klasickú a nadčasovú eleganciu. Ponúkame saká v základnej palete farieb. Pre špeciálne príležitosti odporúčame najmä elegantné saká v čiernej, tmavo modrej, šedej, grafitovej alebo hnedej. Menej formálne modely sú dostupné aj v odtieňoch červenej alebo modrej. Všetky naše saká sú ušité z vysoko kvalitných materiálov. Majú zaujímavú štruktúru a skvele sedia na tele. Pred nákupom saka odporúčame zoznámiť sa s tabuľkou veľkostí. Je dôležité, aby vám sako dobre sedelo hlavne na ramenách. Venujte tiež pozornosť dĺžke rukávov, aby neboli príliš dlhé. Perfektná dĺžka sa končí pri zápästí, aby bolo sčasti vidno manžety. Tmavé saká je dobré kontrastovať s módnou vreckovkou.

pixel