V košíku je darčekový poukaz. Pokiaľ máte záujem o iný tovar, vytvorte si prosím novú objednávku.

Pánske nohavice

Počet výrobkov: 663
Zobraziť tovar: 3 4 5
Predchádzajúce

Pánske nohavice

Kedysi sa nohavice v pánskej móde delili na dlhé nohavice a kraťasy. V súčasnej dobe existuje oveľa viac štýlov. Za najelegantnejšie nohavice sú stále považované nohavice k obleku s pukmi. Menej formálne sú štýlové chino nohavice z mäkkej bavlny. Pre každodenné neformálne nosenie sa najlepšie hodia džínsové nohavice v rôznych odtieňoch svetlo a tmavo modrej.

Veľa zmien priniesla pouličná móda. V mestskom prostredí sa dokonale hodia nielen džínsy, ale aj oveľa modernejšie kapsáčové nohavice s charakteristickým zníženým sedom a komfortné teplákové nohavice s pružným pásom a stiahnutými koncami nohavíc. Nemenej populárne sú vojenské kapsáčové nohavice so širokými nohavicami a veľkými vreckami.

Voľba strihu nohavíc sa nekončí pri modeloch s dlhou nohavicou. V jarných a letných mesiacoch, kedy je príliš teplo pre klasické nohavice, sú najlepšou voľbou šortky z rôznych materiálov. Teplákové šortky sú ideálne pre tréning, ale hodia sa aj na cestovanie, počas prechádzky mestom alebo na stretnutie s priateľmi. Elegantnejšie sú už rifľové kraťasy, ktoré najlepšie vyzerajú v kombinácii s tričkom, tielkom a ľahkou obuvou - teniskami, mokasínami alebo nazúvacími topánkami (tzv. slip on topánkami).

V ponuke obchodu Bolf nájdete nohavice pre každú príležitosť a počasie. Ponúkame modely, ktoré v sebe spájajú výhody niekoľkých populárnych štýlov. Vyberte si z našej ponuky!

pixel