V košíku je darčekový poukaz. Pokiaľ máte záujem o iný tovar, vytvorte si prosím novú objednávku.

Dámske vesty

Počet výrobkov: 16

Dámske vesty

Dámske vesty majú svoje stále miesto v šatníku asi každej ženy. Je preto ťažké uveriť, že pôvod majú v pánskej móde, kde vesty prestavujú jeden z prvkov najelegantnejšieho obleku. Dámske vesty poznáme vo viacerých prevedeniach. Klasické dvojradové vesty sa dobre kombinujú s elegantnou blúzkou. Menej formálne kožušinové vesty či teplé športové dámske vesty sú charakteristické prešívaním a ponúkame ich vo viacerých farebných prevedeniach. Ku kožušinovým vestách sa každoročne vracajú špičkoví digajnéri, ktorí sa hrajú s materiálmi, strihmi a farbami. Niekedy je trendom dámska vesta v prírodných oddieňoch, inokedy zase siahajú po výrazných farbách. Intenzívne červené, zelené, modré alebo fialové vesty pripomínajú módu 70. rokov.

Najviac praktické sú určite prešívané športové vesty. Tie už sme mohli vidieť vo viacerých módnych variantoch. Prvým nol krátky strih siahajúci do pásu. Neskôr sa objavili vesty s kapucňou. Hitom posledných mesiacov sú maxi dámske vesty, ktorí siahaú takmer až ku kolenám. Takéto vesty sú extrémne teplé a funkčné. Módni návrhári neustále experimentujú. Najnovšie modely dámskych viest majú kapucňu s predĺženou ostrou špičkou a okúzľujúcim brmbolcom na jej konci.

Dámske vesty sa dokonale overili v chladnejších dňoch. Sú vhodné najmä na jar a začiatok jesene, kedy môžu nahradiť bundu. Dámska vesta sa jednoducho kombinuje. Môžete ju nosiť s mikinou, svetrom aj košeľou. Outfit skvele doplnia neformálne džínsy a správne topánky.

pixel