V košíku je darčekový poukaz. Pokiaľ máte záujem o iný tovar, vytvorte si prosím novú objednávku.

Pánske mikiny

Počet výrobkov: 1798
Pohľad:

Pánske mikiny

Pánska mikina je nevyhnutnou súčasťou v šatníku bez ohľadu na ročné obdobie. A to hlavne v dobe, keď sa mikina nenosí iba na tréning, ale aj pri každodennom živote alebo vo voľnom čase. Takzvaný streetwear styling sa stále častejšie objavuje aj na módnych mólach. Moderné mikiny nesmú nikde chýbať a sú ideálne pre neformálne outfity.
V e-shope Bolf si môžete vybrať z viac než 200 tisíc rôznych pánskych mikín. V ponuke máme monochromatické, klasické mikiny bez potlače ideálne pre minimalistov. Odporúčame aj vysoko kvalitné mikiny s kapucňou a mikiny s potlačou vo všetkých módnych farbách. Náš obchod ponúka veľa modelov: mikiny na zips, s ktorými môžete nahradiť ľahkú bundu alebo teplý sveter – kardigán.
Pozornosť venujeme detailom a vysokej kvalite. Pánske mikiny z ponuky Bolf sú šité z jemných, mäkkých a na dotyk príjemných materiálov. Preferujeme bavlnu a materiály s vysokým podielom bavlny, vďaka čomu naše pánske mikiny nielenže dobre vyzerajú, ale sú aj teplé, ľahké a zaručujú vysoký komfort pri nosení.
V obchode Bolf máme okrem klasických modelov v moderných farbách aj originálne pánske mikiny, ktoré sa dokonalo hodia ku módnym outfitom v streetwear štýle. V dave vás odlíšia práve potlače, asymetrické detaily, zipsy v street štýle a rôzne prešívania a nášivky.

pixel