V košíku je darčekový poukaz. Pokiaľ máte záujem o iný tovar, vytvorte si prosím novú objednávku.

Dámske prechodné bundy

Počet výrobkov: 15

Dámske prechodné bundy

Na jar alebo jeseň je skutočnou výzvou vytvoriť dokonalý outfit, ktorý zvládne aj nával vetra, dažďu a rôznych teplôt pri prechodnom premenlivom počasí. Vtedy ani obyčajné tričko alebo mikina nestačia a kabát je príliš teplý. V takom počasí oceníte práve prechodné dámske bundy.
Hoci sú prechodné bundy najmä praktickým riešením, nemusia byť nevýrazné alebo fádne. Najlepším príkladom zaujímavých a moderných prechodných dámskych búnd sú bombery – krátke bundy s charakteristickými manžetami a pôvodom z armády, ktoré si za posledné roky získali popularitu ako typické športové bundy. Bombery sú v ponuke v mnohých farbách. Najpraktickejšia je čierna, ale zaujímavé sú odtiene zelenej a khaki. Tie športovejšie sú zvyčajne dvojfarebné. Vyzerajú skvele, vzhľadu pridajú ležérnosť a navyše zdôraznia siluetu. Lepšie odporúčanie pravdepodobne nepotrebujete.
Módou posledných sezón sú bombery s nášivnými aplikáciami. Ak však preferujete skôr iný typ prechodnej bundy, nemusíte nasledovať trendy z prehliadkových mól. Spoľahlivá je v prechodnom období aj rifľovina. Rifľové bundy môžu mať rôzne dĺžky. Niektoré sú do pásu, iné až ku kolenám. Najdôležitejšie ale je, aby boli dobre prepracované, mali charakteristické vrecká, nonšalantné odery a tieňovanie a predovšetkým tú správnu farbu. Najžiadanejšie sú odtiene od svetlo až po tmavo modrú.
Prechodné bundy sa dajú nosiť na mnohých spôsobov. Vyzerajú dobre s džínsami, legínami, tričkami alebo mikinami. Pri rifľových bundách si starostlivo vyberte farby a tým vytvoríte bezchybný džínsový outfit.

pixel