Dámske zimné kabáty

Počet výrobkov: 3
Veľkosť
Farba
Ponuka
Ponuka

Dámske zimné kabáty

Je ťažké predstaviť si perfektný zimný dizajn bez krásneho vrchného oblečenia. V najchladnejších dňoch sa hodia nielen teplé zimné bundy, ale aj zimné kabáty, ktoré sú tiež teplé a zdôrazňujú celý vzhľad. Zimné kabáty z ponuky Bolfu sú obzvlášť teplé, šité z vysoko kvalitných materiálov s vysokým podielom vlny a sú v súlade s najnovšími trendmi. Ideálne sú pre špeciálne príležitosti, ale aj na voľný čas vonku. Kabáty z našej ponuky môžete nosiť bez problémov do práce alebo na prechádzku mestom, do reštaurácie alebo na rande. V každej situácií budú nádherné.

Bolf dámske kabáty sú dlhé a majú praktické vrecká. Ponúkame modely s kapucňou alebo bez nej, s módnym šálovým límcom a minimalistickými modelmi so stojačikom. Tiež odporúčame nadčasové modely v tlmených farbách a výraznejšie modely v najmodernejších farbách sezóny.

Dámske kabáty z obchodu Bolf vyzerajú krásne na každej postave, pekne ju obalia, skryjú nedokonalosti, pridajú ženskosť a nonšalantnosť. Sú také univerzálne, že ich môžete nosiť všade. Naše kabáty sa skvelo hodia k šatám z úpletu a topánkam na podpätku. Vytvárajú skvelý vzhľad v kombinácii s mikinou s kapucňou, módnymi teniskami a šiltovkou. Veľmi zaujímavé súpravy môžete vytvoriť so svetrom, košeľou, oversize mikinou a džínsami.

pixel