V košíku je darčekový poukaz. Pokiaľ máte záujem o iný tovar, vytvorte si prosím novú objednávku.

Pánske tričká

Počet výrobkov: 1084
Pohľad:

Pánské oblečení trička

Tričká s krátkym rukávom sú zvyčajne šité z ľahkej bavlnenej tkaniny, ktoré sa po oblečení urovnajú do písmena T, sú jednými z najobľúbenejších kúskov mužského šatníka. Pánske tričká sa hodia ku všetkému. Dokonale sadnú k športovým, ležérnym a streetovým štýlom, dokonca sa dobre kombinujú aj s formálnejšim outfitom. Správne vybrané tričko pridá uvoľnenosť športovým sakám a ľahkým kabátom.

Pánske tričká sú ľahké, pohodlné a skvele zdôraznia siluetu. V našej ponuke nájdete niekoľko sto modelov tričiek v širokej škále farieb. Ponúkame rôznorodé strihy, klasické alebo vypasované tričká, ale aj väčšie tričká v streetovom štýle. Na horúce dni ponúkame tielka a veľmi štýlové pánske tričká s výstrihom do V.

Tričká z našej ponuky vynikajú nielen strihom a farbou, ale aj nebanálnou potlačou. Na Bolf predávame pánske tričká s nápismi, potlačou, efektnými fotkami a obrázkami. Máme široký výber tričiek vo vojenskom štýle so zaujímavými detailmi, napr. s prvkami z eko kože a dekoračnými zámkami alebo modely s humornými grafickými motívmi.

Bez ohľadu na model, všetky pánske tričká dostupné na Bolf sú vždy vysokej kvality. Vyrobené z bavlny alebo z kombinácie bavlny s malou prímesou syntetických materiálov. V teplých slnečných dňoch sa skvele nosia, sú priedušné a fantasticky vyzerajú.

pixel