V košíku je darčekový poukaz. Pokiaľ máte záujem o iný tovar, vytvorte si prosím novú objednávku.

Pánske tričká

Počet výrobkov: 885
Biele tričko s potlačouČierne tričko s potlačouČervené tričko s potlačouFialové tričko s potlačouTmavomodré tričko s potlačouNeónové tričko s potlačouModré tričko s potlačouOranžové tričko s potlačouŠedé tričko s potlačouFarebné tričko s potlačouZelené tričko s potlačouŽlté tričko s potlačouBiele hladké tričkáHnedé hladké tričkáČierne hladké tričkáČervené hladké tričkáFialové hladké tričkáTmavomodré hladké tričkáNeónové hladké tričkáModré hladké tričkáOranžové hladké tričkáRužové hladké tričkáŠedé hladké tričkáZelené hladké tričkáŽlté hladké tričkáBiele tričká bez rukávovČierne tričká bez rukávovČervené tričká bez rukávovTmavomodré tričká bez rukávovNeónové tričká bez rukávovModré tričká bez rukávovŠedé tričká bez rukávovZelené tričká bez rukávovŽlté tričká bez rukávovBiele tričká s V výstrihomČierne tričká s V výstrihomTmavomodré tričká s V výstrihomModré tričká s V výstrihomŠedé tričká s V výstrihomZelené tričká s V výstrihomBiele tričká s kapucňouČierne tričká s kapucňouČervené tričká s kapucňouTmavomdoré tričká s kapucňouŠedé tričká s kapucňouZelené tričká s kapucňouBiele maskáčové tričkáČierne maskáčové tričkáČervené maskáčové tričkáTmavomdoré maskáčové tričkáModré maskáčové tričkáOranžové maskáčové tričkáŠedé maskáčové tričkáFarebné maskáčové tričkáZelené maskáčové tričkáBiele bavlnené tričkáHnedé bavlnené tričkáČierne bavlnené tričkáČervené bavlnené tričkáFialové bavlnené tričkáTmavomdoré bavlnené tričkáNeónové bavlnené tričkáModré bavlnené tričkáOranžové bavlnené tričkáRužové bavlnené tričkáŠedé bavlnené tričkáFarebné bavlnené tričkáZelené bavlnené tričkáŽlté bavlnené tričkáČierne tréningové tričkáŠedé tréningové tričká
Veľkosť
Farba
Cena
Ponuka
Typ produktu
Rukáv

Pánske tričká vďaka všestrannosti ľahko držia krok s módou a sú najobľúbenejšou časťou mužského šatníka. Hodia sa ku všetkému, sú pohodlné, môžete ich nosiť na každú príležitosť a ak vám pánske tričko dokonale sedí, viete s ním dosiahnuť štýlový športový, ležérny alebo i streetový look. Dokonca pasuje aj k formálnejším odevom.

Druhy pánskych tričiek

Na Bolf.sk nájdete rôznorodé strihy tričiek v širokej škále farieb, pánske tričká s krátkym rukávom, tielka a pánske tričká bez rukávov, pánske tričká s výstrihom, klasické strihy alebo vypasované modely.
Naša kolekcia obsahuje okrem tričiek bez potlače i pánske tričká s nápismi, obrázkami, pánske tričká s potlačou. Materiál je vždy vysokej kvality - sú vyrobené z bavlny alebo s malou prímesou syntetických vláken.

S čím sa pánske tričká dobre kombinujú?

Vypasované tričká výborne vyzerajú s ležérnym sakom alebo pánskou mikinou a pristanú vyšportovaným typom. Dôležité je zvoliť si správnu veľkosť. Kombinácia trička a pánskej košele je nestarnúca klasika, ku ktorej doladíte rifle a tenisky.
Pri tričkách s potlačou platí: čím je nápadnejšia, tým ležérnejší dojem vyvoláte. Ak na tričku dominuje tmavá farba, oblečte si svetlý spodok. Tričká s potlačou vrstvite opatrne. Ku každému outfitu si môžete vziať čiernu koženú bundu.

Ako si kúpiť tričko v predajni Bolf.sk?

Moderné tričká nemusí vždy charakterizovať vysoká cena. Presvedčte sa na Bolf.sk a platba za objednávku vašu peňaženku nezabolí. Nákupný proces je jednoduchý, zvládne ho naozaj každý.

pixel