V košíku je darčekový poukaz. Pokiaľ máte záujem o iný tovar, vytvorte si prosím novú objednávku.

Pánske svetre

Počet výrobkov: 467
Pohľad:

Pánske svetre

Svetre vám v chladných dňoch zaistí dokonalé pohodlie a teplo. Zároveň príjemne oživia váš vzhľad, dodajú ležérne eleganciu alebo športovú look. Svetre môžete kombinovať v každom štýle, pri rôznych príležitostiach a vybrať si do každého počasia.
V internetovom obchode Bolf ponúkame pánske svetre pre každého. Klasické, priliehavé aj voľnejšie, alebo zapínacie. Svetre môžete kombinovať so sakom, kabátom, bundou. Ľahko nahradí aj vrchné oblečenie.
Minimalistom odporúčame predovšetkým svetre klasické v tlmených farbách od bielej cez béžovú, alebo v sivej až po čiernu. Dajú vám univerzálny základ pre ďalšie vrstvenie. Veľmi dobre vyzerajú s tričkom aj košeľou. Široký výber platí aj pre výrazné farby, ktoré okamžite rozžiari a oživia akýkoľvek vzhľad. Svetre v odtieňoch živej zelenej, modrej, červenej, žltej alebo fialovej dodajú outfitom jasnosť a originálny štýl.
Voliť môžete tiež rôzne spracované úpravy. Elegantné klasické svetre s výstrihom do V opticky zoštíhli postavu. Umne maskujú nedostatky a pôsobí veľmi dobre v kombinácii s košeľou a kravatou. Ak sveter slúži ako jedna z vrstiev, môžete voliť jednofarebné modely v neutrálnych farbách. Originálne svetre inšpirované športové mikinou sú voľnejšie, majú krásne farby, zaujímavo spracované goliere alebo kapucne. Okamžite pritiahnu pozornosť, odlíši vás a oživí vaše denné oblečenie.
Využite svetre vo svoj prospech. Klasicky spracované vám dodajú ležérne eleganciu a spoľahlivosť. Športové varianty živosť a originalitu. Všetky produkty sú vyrobené z kvalitných materiálov s vysokou odolnosťou voči strate farieb, tvaru alebo vzniku nevzhľadných žmolkov. Pestrá škála vzorov i farieb dá na výber i náročným zákazníkom.

pixel