V košíku je darčekový poukaz. Pokiaľ máte záujem o iný tovar, vytvorte si prosím novú objednávku.

Pánske obleky

Počet výrobkov: 18
Pohľad:

Pánské obleky

Elegantný oblek je základom pánskeho šatníka. Je nevyhnutný pre významné príležitosti. Perfektne sa hodí na dôležité stretnutia, prezentácie a obchodné rokovania. Oblek pridáva šarm a profesionálny vzhľad. Avšak, ak v ňom máte vyzerať naozaj dobre, musí vám dobre sadnúť a mať vhodný strih. Sako nemalo byť príliš voľné. Dôležité je, aby zdôraznilo ramená a ľahko podčiarklo siluetu. Sako sa na zadnej strane nemôže mrštit a malo by odhaliť asi 1-2 cm manžety košele. Dvojradové saká sú ideálne pre štíhlych mužov, ostatní muži si môžu vybrať štýlové saká s jedným alebo dvoma gombíkmi. Nohavice k obleku tiež nemožno podceňovať, ak chcete dosiahnuť elegantný outfit. Dôležitá je pri nich šírka ale aj dĺžka. Príliš dlhé oblekové nohavice nielenže nevyzerajú dobre, ale aj opticky skracujú siluetu. Dĺžku zvoľte podľa šírky. Nohavice s veľmi širokými nohavicami by mali byť čo najdlhšie a voľne padnúť na zvršok topánok. Tie s úzkou nohavicou by sa mali zľahka dotýkať obuvi alebo ju jemne prekrývať. Na druhej strane, ideálne nohavice o priemernej šírke nohavice by mali siahať do polovice zvršku obuvi.

V prípade obleku je dobré dbať na farbu. Najelegantnejšie čierne obleky sú vhodné väčšinou len vo večerných hodinách. Počas dňa je dobré nahradiť čierny oblek rovnako praktickým a elegantným oblekom v tmavo modrej farbe. Pri neformálnych príležitostiach sa dobre hodia obleky v neobvyklých farbách, ako je vínová či fialová. Ak chcete vyniknúť, perfektnou voľbou bude oblek s károvaným vzorom alebo prúžkami.

V našom internetovom obchode Bolf nájdete módne obleky pre veľa príležitostí. V Bolf ponúkame dvoj aj trojdielne obleky. Ideálne sú pre každodenné nosenia, ale aj pre rôzne dôležité udalosti. Obľúbite si ich za pohodlie, dokonalý a nadčasový strih a perfektný vzhľad.

pixel