Pánske mikiny s potlačou

Počet výrobkov: 387
Farba
Veľkosť
Cena
Ponuka
Značka
Vzor
Vlasnosť
Ukázať iba

Pánske mikiny s potlačou

Charakteristický a jedinečný vzhľad tvoria veľmi často detaily. Textilné doplnky, farba, zipsy alebo aplikácie môžu zmeniť aj najjednoduchšie kultové oblečenie na nepoznanie. Najčastejšie je to vďaka potlači. Veľké, expresívne, pôsobivé, vtipné, kreatívne a často s nejakým posolstvom.

V našom obchode sa štýlové potlače objavujú na rôznych častiach odevu. Odporúčame predovšetkým mikiny s potlačou, ktoré môžete bez problémov použiť nielen pri tréningu. Pánske mikiny s potlačou v našom obchode sú k dispozícii v rôznych farbách. Určite sa u nás oblečú fanúšikovia športového, vintage štýlu, ale aj fanúšikovia streetwear a dobrej hudby. Máme tiež veľký výber mikín s letnými motívmi a unikátnou potlačou, napr. pitbull indián, lev, rozprávkové postavy, štýlové grafiky panorám slávnych miest. Každá potlač je svojím spôsobom jedinečná a neopakovateľná.

Pánske mikiny s potlačou sú veľmi výraznou časťou šatníka. Aby ste s nimi vytvorili fenomenálny dojem, je potrebné naučiť sa ich kombinovať. K mikine s army motívom sa ideálne hodia kapsáče, jogger alebo baggy nohavice. Pohodlné a teplé bavlnené mikiny s kapucňou vyzerajú dobre v kombinácii s džínsami alebo kraťasami a športovou obuvou. Naopak, mikiny s potlačou, ale bez kapucne, sú ideálnou voľbou pre voľnočasové a ležérne outfity. Potlač na mikine zvýrazníte doplnkami s rovnakej farbe.

pixel