V košíku je darčekový poukaz. Pokiaľ máte záujem o iný tovar, vytvorte si prosím novú objednávku.

Pánske tepláky

Počet výrobkov: 459
Veľkosť
Farba
Cena
Ponuka
Typ produktu

Pánske tepláky sú pohodlným a tradičným modelom športových nohavíc pôvodne vyrobených na cvičenie. Komfort je pri cvičení požiadavkou číslo jeden, preto sa moderné tepláky prispôsobia telu, sú z materiálov príjemných na dotyk a pokožka v nich dýcha. Okrem klasických pánskych športových teplákov existuje aj mnoho sofistikovanejších a skvelo vyzerajúcich modelov vhodných na rôzne príležitosti.

Obľúbené typy pánskych teplákov

Prvenstvo v pánskych šatníkoch držia pohodlné joggery s pružným nápletom v páse a na manžetách. V tesnom závese sú značkové tepláky pánske, street stylu a fitku kraľujú nebbia pánske tepláky. Originálne riešené detaily, napríklad zaujímavé vrecká, žiarivé ozdobné lemovanie, zipsy či znížený sed sú výbornou možnosťou, ako podčiarknuť neformálny a štýlový outfit.

Aké farby a vzory sú populárne

Sivá vo všetkých odtieňoch je absolútna stálica. Naša kolekcia však obsahuje aj tepláky vo výraznejších farbách. Fantasticky sa budete cítiť aj v maskáčových teplákoch a vďaka teplákom s potlačou ľahko zaujmete. Je len na vás, či dáte prednosť jednofarebným alebo vzorovaným modelom.

S čím najlepšie skombinujete moderné pánske tepláky?

Tepláky majú v prvom rade vyzerať pohodlne a uvoľnene. S tričkom predstavujú ideálnu dvojicu a jednoduchý outfit na víkend je na svete. Len sa uistite, že pánske tričko dobre sedí a spodná časť teplákov konči na členkoch alebo kúsok nad nimi. Vaša silueta bude pôsobiť čisto a esteticky.
Ale aj tí, čo nie sú športovo orientovaní, ich môžu nosiť a pôsobiť veľmi trendy. Nepatria síce do kategórie formálneho oblečenia, no ak sa zameráte na kvalitu materiálu, vhodnú veľkosť a štýlový strih, smelo ich doplnia pánske saká či pánske kabáty. K tomu košeľa a elegantný streetstyle look je na svete.

Ako si objednáte pánske tepláky z predajne Bolf.sk?

Nákup tých správnych teplákov nikdy nebol jednoduchší. Bolf.sk si dáva záležať na tom, aby kvalita bola dostupná pre každého a nepredstavovala obrovský výdavok. Platba kartou je u nás samozrejmosťou.

pixel