V košíku je darčekový poukaz. Pokiaľ máte záujem o iný tovar, vytvorte si prosím novú objednávku.

Pánske kabáty

Počet výrobkov: 29
Zobraziť tovar: 3 4 5
Predchádzajúce
12

Pánské kabáty

Kabáty popri oblekoch, košelách a bundách patria k najviac formálnym prvkom mužského šatníka. Uchvacujú eleganciu, sú teplé a praktické. Vždy sú spájané so štýlom, šarmom a gentlemanstvom. Kedysi nosili klasické kabáty najväčšie osobnosti kina a nápadníci všetkých čias ako Clark Gable a Humphrey Bogart. Na veľkom plátne môžete v pánskom kabáte pravidelne vidieť slávneho agenta 007.

Pánske kabáty - klasika s veľkým K. Sú nadčasové a elegantné. Avšak aj kabáty sa stále častejšie objavujú v oveľa menej formálnych outfitoch.

Kabát nie je iba zvrškom hodiacim sa k obleku a koženým polotopánkam. Vyzerá skvele vo dvojici s menej formálnym, ležérnym a dokonca aj športovým oblečením.

Veľmi populárnymi sú klasické čierne dvojradové kabáty v kombinácii s farebnými nohavicami a športovou obuvou. Aktuálnym trendom je nosiť pod kabátom teplé bavlnené mikiny s kapucňou, ktorá voľne leží na golieri kabáta.

V ponuke Bolf nájdete pánske kabáty pre každú príležitosť a ročné obdobie. Máme kabáty klasické a kabáty s jednoradovým alebo dvojradovým zapínaním na gombíky. Máme tiež kabáty s asymetrickým zapínaním, ktoré vyzerajú skvele a skryjú akúkoľvek nedokonalosť mužskej postavy.

Kabáty v obchode Bolf sú do značnej miery inšpirované modelmi vo vojenskom štýle. Máme tiež veľký výber dvojradových kabátov kedysi navrhnutých predovšetkým pre armádu.

Všetky naše kabáty sú vyrobené z teplých a odolných materiálov. Sú mäkké a príjemné na dotyk. Modely na zimu majú tiež stojačikový golier, ktorý chráni proti chladu a vetru. Čo sa týka farieb volíme klasiku. V našej ponuke možno nájdete predovšetkým kabáty v praktických a nadčasových odtieňoch čiernej, tmavo modrej a šedej.

pixel