Pánske kabáty

Počet výrobkov: 66
Veľkosť
Farba
Cena
Ponuka
Typ produktu
Rukáv

Pánske kabáty

Kabáty a obleky patrí medzi najviac formálne prvky mužského šatníka. Praktické a teplé zvrchníky sú spájané s dobrým štýlom a eleganciou. Pánske kabáty sú nadčasovú klasikou, ktorá by nemala chýbať žiadnemu mužovi.
Kabát môžete nosiť rôznymi spôsobmi. Klasická varianta kombinuje oblek a kožené poltopánky. Elegantný kabát však skvele vyzerá aj v menej formálne dvojicu. Sveter a džínsy pôsobí spolu s kabátom elegantne a príjemne. Veľkým hitom je nosiť pod kabátom teplé bavlnené mikiny s kapucňou, ktorá voľne leží na golieri kabáta. Fashionista dokonca klasickej čiernej dvojradové kabáty kombinujú s farebnými nohavicami a športovou obuvou.
V ponuke Bolf nájdete pánske kabáty pre každú príležitosť a ročné obdobie. Klasické kabáty dvojradové i jednoradové, ale aj s asymetrickým zapínaním, ktoré dokonale odpúta pohľad od nedostatkov postavy a opticky zoštíhli. Kabáty sú často inšpirované vojenským štýlom s výraznými náramenníkmi, gombíky, módne upravenými golieri typu reverz.
Všetky ponúkané kabáty sú vyrobené z teplých a odolných materiálov. Príjemné látky sú ľahké a dobre sa nosí. Starostlivo spracované detaily podčiarknu skvelý vzhľad celého outfitu. Farby kabátov sa drží osvedčenej čiernej, tmavo modrej a šedej, ktoré pristanú všetkým mužom a zabezpečí vysokú variabilitu s akýmkoľvek ďalším oblečením. Premeňte sa v pravého gentlemana. Kabát využijete pri obchodnom rokovaní, spoločenské udalosti, ale dobrý dojem urobíte aj v bežnom dni.

pixel