V košíku je darčekový poukaz. Pokiaľ máte záujem o iný tovar, vytvorte si prosím novú objednávku.

Dámske blúzky a košele

Počet výrobkov: 4

Dámske blúzky a košele

Nemusíš mať obrovský šatník s oblečením, aby si si mohla vytvoriť viacero zaujímavých outfitov. Namiesto toho skús zainvestovať do blúzok a košelí a pomocou nich kombinovať oblečenie. V ponuke obchodu Bolf nájdeš moderné blúzky aj košele s potlačou, kockované alebo aj bez vzorov a v neutrálnych farbách. Už aj pár blúzok a košelí ti umožní vytvoriť originálny outfit pre niekoľko príležitostí. Blúzky a košele kombinuj s nohavicami alebo sukňou. Kombinuj rôzne aj výraznejšie farby, ktoré spolu kontrastujú a tiež rôzne textúry oblečenia.
Vyskúšaj skombinovať aj dámske blúzky a košele s potlačou. Blúzky a košele s výraznou potlačou pritiahnu pohľady a dodajú outfitu jedinečný a originálny vzhľad. Pomocou potlače jednoducho prelomíš formálny charakter oblečenia. Blúzka s potlačou dodá saku pohodu, mierni formálny charakter bielej košele a veľmi dobre vyzerá z úzkou sukňou. Na druhej strane, keď blúzku skombinuješ s obtiahnutými nohavicami z rifľoviny alebo kože, fantasticky zapadneš do elegantného štýlu s francúzskym vzhľadom. Či už si na košeľu oblečieš sako alebo menej formálny zvršok alebo nohavice, bude sa vždy skvelo hodiť na denné nosenie do práce.
Aby blúzky a košele naozaj vynikli v šatníku, stojí za to investovať do rôznych modelov a pracovať s rôznymi farbami. V dámskej kolekcii Bolf máme rôzne modely ideálne pre každý deň vo svetlých aj tmavých farbách a s potlačou alebo bez potlače. Všetky naše blúzky a košele sú dobre ušité a s prepracovanými detailami. Skvelo vyzerajú na postave pekne zvýrazňujú boky. Naša ponuka zahŕňa blúzky a košele z veľmi kvalitného materiálu. Naše blúzky oceníš 365 dní v roku!

pixel