V košíku je darčekový poukaz. Pokiaľ máte záujem o iný tovar, vytvorte si prosím novú objednávku.

Dámske bundy

Počet výrobkov: 26

Dámske bundy

Jesenné a zimné dni neprinášajú optimistickú náladu. Pri lúčení sa so slnečnými dňami môžete však s úsmevom privítať teplé kabáty. Štýlové dámske bundy sú najlepší spôsob, ako oživiť vzhľad a držať krok s módou. Existuje dostatok vzorov a modelov, ktoré zaručia, že každá žena si nájde dokonalú bundu, ktorá jej sadne. Bez ohľadu na výšku alebo typ postavy.

Na jeseň sú veľkým hitom športové bundy "bomber", teda populárne baseballové bundy. Moderné bomber bundy majú legendárny strih, ale farby sa zmenili. Bundy v odtieňoch čiernej, khaki, červenej alebo kontrastných farbách sú must have tejto sezóny. Bomber bunda dodáva oblečeniu uvoľnenosť. Zaujímavá je nielen farba, ale aj v posledných mesiacoch veľmi módne aplikácie a nášivky.

Bomber bundy sú len jedným z dostupných možností. Bezkonkurenčné pre vytvorenie dravého vzhľadu v rockovom štýle, sú kožené bundy. Môže to byť napríklad jemne vypasovaná, jednoduchá kožená bunda so stojačikovým golierom alebo asymetricky zapínateľná bunda s prešívaním a prackami. Keď sa ale bude jeseň postupne meniť na zimu, ľahké a krátke bundy bude najlepšie nahradiť inou módnou alternatívou, tentokrát viac teplejšou a zimnou bundou.

Už niekoľko rokov sú hitom krátke dámske prešívané bundy v energických farbách. Zaujímavou alternatívou sú parky bundy, no kedysi to boli iba vojenské bundy. Parky bundy sú nastaviteľné v páse a sú o čosi dlhšie. Límec je ukončený kožušinkou, čo je jedným z najžhavejších trendov sezóny. Okrem klasických upravených parky búnd sú hitom aj oversize parky bundy. Tie sa často objavujú na mólach najuznávanejších návrhárov.

pixel