V košíku je darčekový poukaz. Pokiaľ máte záujem o iný tovar, vytvorte si prosím novú objednávku.

Dámské mikiny – levně a kvalitně

Počet výrobkov: 216

Dámske mikiny

Moderný každodenný styling obsahuje prvky rôznych štýlov. Eklektizmus je módny a experimentovať s oblečením je najjednoduchší spôsob, ako si nájsť jedinečný štýl. Do niektorých kúskov oblečenia stojí za to investovať bez váhania. Kultové a zároveň veľmi pohodlné a praktické sú dámske mikiny, ktoré sú teraz k dispozícii v niekoľkých variantoch.

Hitom posledných mesiacov je takzvaná „hoodie“, t.j. klasická mikina s kapucňou. Môže byť buď cez hlavu, alebo zapínacia na zips. Nemenej populárne sú jednoduché, minimalistické mikiny bez kapucne, ktoré môžu byť s potlačou alebo bez potlače.

Pri dámskych mikinách stojí za to venovať pozornosť materiálu, z ktorého sú vyrobené. Najlepšie je, keď sú mikiny vyrobené z vysoko kvalitnej bavlny. Ďalším faktorom, na ktorom záleží, je strih mikiny. Klasické mikiny by mali dobre kopírovať postavu, mierne ju zdôrazňovať, ale nebrániť pri pohybe. Športovým detailom sú raglánové rukávy niekedy v zreteľne odlišnej farbe. Charakter mikine často dodáva ukončenie pri krku.

Dámske mikiny s kapucňou, bez ohľadu na to, či sú zapínacie alebo cez hlavu, sú najlepšou voľbou pre tréning - v telocvični, vonku alebo na beh. Najklasickejšie mikiny sú zvyčajne v tmavo šedej farbe s „klokaním“ vreckom. Avšak stojí za to využiť silu farieb. Už samotné farebné detaily, ako sú šnúrky na kapucni, vrecko, zips alebo potlač môžu oživiť šedú farbu. Ešte výraznejšie sú mikiny v intenzívnejších farbách. Dodávajú energiu a okamžite dokážu vyniknúť v outfite.

Dámske bavlnené mikiny sa môžu nosiť na veľa spôsobov. Sú ideálne pre športový, ležérny a streetový vzhľad. Bez problémov ju môžete skúsiť skombinovať s viac elegantnejšími kúskami odevu. Dámska mikina s kapucňou v kombinácii so štýlovým kabátom dokáže prekvapiť. Spolu so sukňou zaujme a v kombinácii s džínsami a tričkom zaujme pocitom nenútenosti.

pixel