V košíku je darčekový poukaz. Pokiaľ máte záujem o iný tovar, vytvorte si prosím novú objednávku.

Pánske teplákové súpravy

Počet výrobkov: 48

Pánske teplákové súpravy

Pánske teplákové súpravy sú najmenej formálne časti mužského šatníka. Zároveň je to ale kultový a veľmi pôsobivý komplet, ktorý stále viac oceňujú aj tí najväčší návrhári. Pohodlné tepláky spolu s mikinou sú skvelou voľbou do telocvične, na behanie alebo iné voľno časové aktivity. Taktiež sa dobre hodia aj do moderného streetového štýlu.
V ponuke Bolf máme teplákové súpravy pre každé ročné obdobie. Všetky sú pohodlné, majú dobré strihy, dokonale priliehajú k siluete. Na najteplejšie dni v roku vám odporúčame naše letné teplákové súpravy – teplákové kraťasy a pohodlné mikiny bez rukávov.
Nohavice v našich zostavách sú najčastejšie klasické pohodlné tepláky, ale máme tiež súpravy s moderným zníženým sedom. Mikiny v našich teplákových súpravách sú bez kapucne alebo s kapucňou, zapínacie alebo cez hlavu.
Teplákové súpravy dostupné v obchode Bolf spájajú najbežnejšie farby a niekedy aj športové potlače teplákov alebo mikín. Všetky naše pánske teplákové súpravy sú šité z kvalitnej bavlny alebo bavlny so syntetickým materiálom. Súpravy dobre držia tvar a majú výstuhy na kolenách. Veľmi praktické sú rozmerné vrecká na nohaviciach aj na mikinách.
Naše súpravy možno nosiť ako klasický set a doladiť stačí iba topánky. Taktiež môžete tepláky a mikinu nosiť ako samostatné kusy odevu a tvoriť s nimi zaujímavé outfity s ležérnym a streetovým vzhľadom. Tepláky či už klasické alebo so zníženým sedom vyzerajú skvele s tričkom s krátkymi alebo dlhými rukávmi. Dobre sa k nim hodí aj flanelová košeľa. Mikiny majú moderný vzhľad a môžete ich kombinovať s ľahkou bundou, športovou vestou a dokonca aj s elegantnejšou bundou, džínsami a teniskami.

pixel