V košíku je darčekový poukaz. Pokiaľ máte záujem o iný tovar, vytvorte si prosím novú objednávku.

Dámske svetre a kardigány

Počet výrobkov: 2

Dámske svetre

Svetre v dámskej dennej móde sú absolútne "must have ". Dokážu outfitu pridať jedinečný charakter. Sú užitočné nielen na jeseň a v zime. Nemali by byť vždy vypasované na postave. Hrubé svetre -kardigán, teplé a dlhé svetre s rolákom sú vždy zimným hitom, ale na jeseň alebo na jar sú rozhodne vhodnejšie ľahšie strihy, v krásnych farbách, ktoré ideálne zdôrazňujú postavu.

V ponuke Bolf sú tiež ľahké „oversize“ svetre s lodičkovým výstrihom, ktoré môžete nosiť klasicky alebo s jemne poodhaleným ramenom. Odporúčame hladké svetre v módnych a ženských farbách alebo modely so zaujímavými aplikáciami a nášivkami, ktoré aktuálne vládnu na prehliadkových mólach.

V Bolfe nájdete taktiež svetre kardigán a ďalšie módne svetre, ktoré môžete použiť v mnohých outfitoch. Klasické a ľahké kardigány z našej ponuky sú ideálne na každý deň, dokonca aj do práce. Stačí si ich obliecť s blúzkou a sukňou, džínsami alebo šatmi. Ponúkame tiež svetre v módnych vzoroch. V našom obchode nájdete dlhé a veľmi teplé svetre v aztéckych vzoroch. Ideálne pre outfity s topom a džínsami a skvelo sa hodia spolu s westernovými topánkami. Máme aj teplé, umelecky zdobené svetre so strapcami a stužkami. Sú ideálne pre romantické outfity v štýle boho. Sveter môžete kombinovať so vzdušnými šatami alebo ním oživiť celkový ležérny vzhľad s topom a džínsami. V Bolf môžete tiež nájsť teplé svetre kardigán s kapucňou, ktoré v prvých chladných dňoch ideálne nahradia ľahkú bundu a stylingu dodajú šik a ženské kúzlo.

Svetre Bolf sú krásne na pohľad. Sú veľmi pohodlné a rýchlo si ich obľúbite. Naše svetre sú vyrobené z teplého materiálu zmiešaného s vlnou, ušľachtilou alpakou alebo teplým mohérom. Sú veľmi príjemné na dotyk. Zima vám v nich nebude ani v tých najchladnejších dňoch.

pixel