Pánske maskáčové oblečenie

Počet výrobkov: 86
Veľkosť
Farba
Cena
Ponuka
Materiál
Vzor

Army kolekce

Trendy prechádzajú, vojenské strihy, fazóny a farby, sa ale pravidelne vracajú na móla a do ulíc. Mnoho dnešných štýlov oblečenia má vojenský pôvod a pochádza z kasární alebo z vojenských prehliadok. Práve vojaci testovali ako prví kultové bundy, kabáty, letecké bundy, bombery, nepremokavé plášte, chino nohavice a praktické kapsáče.

Army kolekcia, obsahuje oblečenie, ktoré nám už na prvý pohľad prezradí svoje konotácie s vojenskou módou. Spája ich jeden spoločný prvok. Maskáčový vzor. Navrhnutý je tak, aby dokonalo maskoval. Dnes je uznávaný ako jeden z najmódnejších modelov všetkých čias. Je to vzor, ktorý sa senzačne hodí v moderných streetových outfitoch. Vďaka tomu sú maskáčové kapsáče ešte výraznejšie, jednoduché tričká a tielka v maskáčovej farbe okamžite priťahujú pohľady a mikiny v neutrálnych farbách získavajú extra energiu. Maskáčový vzor človeka odlišuje, zvýrazňuje jeho vzhľad a dodáva dravosť. Umožňuje tiež módne experimentovať s najnovšími trendmi v móde. Tento vzor nie je vyhradený iba pre športové, ležérne a streetové oblečenie. Používa sa aj vo forme jemných detailov na košeliach, bundách, tričkách s dlhým rukávom, čím v nich prelamuje formálny charakter.

Fenomén maskáčov je populárny, pretože okamžite priťahuje pozornosť, a zároveň nie je krikľavý. Skladá sa najčastejšie z neutrálnych farieb, vďaka čomu sa z maskáčového vzorú dá zostaviť zaujímavé oblečenie.

Oblečenie z našej army kolekcie môžete využiť v rôznych outfitoch. Ak to dovoľúje dress code, môžete ho nosiť do práce alebo si ho obliecť na večer do mesta.

Maskáčové oblečenie sa najviac farebne hodí v kombinácii s bielou, čiernou a hnedou. Okrem toho sa výborne kombinuje s červenými detailami a doplnkami. Môžete tak vytvoriť prekvapivé a veľmi zaujímavé outfity. Kombinujte ich s kultovým strihom a upokojujúcimi zemitými farbami.

pixel