Dámske tričká

Počet produktov: 1

Tričká a tielka

Tričko je najpopulárnejším kusom pánskeho a dámskeho šatníka. Pri pohľade na stále farebnejšie tričká a tielka je ťažké uveriť, že móda na ne existuje už vyše 100 rokov a tričko pôvodne patrilo do kategórie pánskej spodnej bielizne. Sila tričiek bola objavená postupne a tričko samotné sa v popovej kultúre neustále objavovalo vďaka dvom veľkým ikonám - Jamesmu Deanovi a Marlonovi Brandovi. Dean si bez problémov obliekal jednoduché tričko k džínsom. Brando vytvoril ešte výraznejší vzhľad vo filme „Električka zvaná Túžba“. Skutočná revolúcia však začala o niečo neskôr, keď sa vyvinula technológia injekčnej potlače textílií využívajúca odolné farbivo na tkanivo.

Od tej doby majú vytlačené motívy čoraz originálnejšiu podobu, ohromujúcu rôznymi farbami a okamžite priťahujú pozornosť.

Tričko spolu s klasickými džínsami je jedným z najdemokratickejších štýlov. Mali by ste mať aspoň niekoľko kusov tričiek v šatníku. Bez potlače a v neutrálnych farbách – bielej, čiernej, šedej alebo tmavo modrej. Tričká sú ideálne ako základ a sú nenahraditeľné, ak potrebujete rýchlo vytvoriť zaujímavý vzhľad. Obyčajný na večerné prechádzky, nakupovanie, stretnutie s priateľmi alebo do práce, ak vám to dovolí dress code.

Okrem tričiek je tiež dobré investovať do tielok, ktoré sú ideálne najmä v teplých dňoch. Pri návrhu tielok zohrávajú veľkú úlohu práve dizajnéri. Fashionistky sa môžu vyhrať s farbami a kombinovať oblečenie s tričkami a tielkami v najmodernejších odtieňoch sezóny alebo naopak môžu klásť dôraz na základné farby, aby do popredia vystúpila potlač trička alebo tielka. Čím väčšia a originálnejšia potlač, tým lepšie. Pokiaľ ide o tlač na tričkách a tielkach, je možné úplne všetko. Veľmi zaujímavé sú tričká a tielka s rôznou veľkosťou nápisov, grafickými motívmi, číslami, ale aj počítačovo vytvorenými foto motívmi alebo upravenými fotografiami v podobe maľovaných obrazov. Na dámskych tričkách a tielkach sa pravidelne objavujú kvetiny, umelecké diela vo vintage štýle a pastelové vzory. Návrhári sa taktiež zamilovali do kresieb zvierat, a preto v navrhnutých vzoroch sa často vyskytujú levy, labute, plameniaky a tigre.

Inšpirácie :

Táto stránka používa cookies aby sme Vám mohli poskytnúť čo najkvalitnejšie služby zhodne s Ochranou osobných údajov. Môžete zmeniť, alebo označiť podmienky uloženia/prístupu pre cookies vo Vašom vyhľadávači.
Zavrieť
pixel