Ako si vybrať veľkosť?

Obchod BOLF.SK Vám ponúka oblečenie od veľa výrobcov. Preto sa nemôže zákazník riadiť iba veľkosťou, ktorá je uvedená v popise tovaru. Väčšina značiek má svoje vlastné číslovanie pre určenie veľkosti.

Zákazník je povinný sa podrobne zoznámiť pred nákupom s veľkostnou tabuľkou, ktorá je vždy uvedená v popise výrobku.

Aby mohol zákazník správne určiť veľkosť, odporúčame premerať oblečenie, ktoré Vám veľkostne najlepšie sedí. Bude to zďaleka lepšie ako premeranie samého/u seba. Náš tovar bol premeraný po rozložení na rovnej ploche (bez naťahovania).

Tabela rozmiarów

Ako merať odev:
  • Uvedené veľkosti v tabuľke boli presne premerané. Odev meriame na prednej strane(zapnuté na gombíky, alebo zips(v prípade, že je)). DÔLEŽITÉ! Rozmer obvodu získate zdvojnásobením uvedenej hodnoty.
  • Každý výrobok sa snažíme merať najpresnejšie, ako to je možné. Avšak, rozmery uvedené v tabuľke sa môžu nepatrne líšiť (tolerancia +/- 3 cm), je to spôsobené výsledkom merania iba jedného ks z každého modelu v danej veľkosti.
  • Je nám ľúto, ale nie je možné zaručiť, aby mal každý produkt v danej veľkosti rovnakého modelu vždy celkom rovnaké rozmery. Pokiaľ kupujúci zistí väčší rozdiel vo veľkosti zakúpeného tovaru, má právo na bezproblémové vrátenie.
Pri nákupe oblečenia sa riaďte rozmermi uvedenými vo veľkostnej tabuľke, prosím!
pixel