V košíku je darčekový poukaz. Pokiaľ máte záujem o iný tovar, vytvorte si prosím novú objednávku.

Pánske tielka

Počet výrobkov: 40

Pánske tielka

Štýlový outfit nekončí tým, čo je viditeľné okom. Kvalitné spodné prádlo je rovnako dôležité ako dobre šitý oblek na mieru. Prečo? Je najbližšie k telu a má veľký vplyv na naše pohodlie. Nesprávne šité, príliš tesné alebo príliš voľné spodné prádlo má vplyv na postavu a pridáva alebo uberá sebavedomie. Najlepšie spodné prádlo je také, o ktorom ani neviete. Je to ako druhá koža. Dokonale padne, umožňuje dýchať, neobmedzuje pohyb a príliš neobopína.

Na Bolf máme široký sortiment pánskeho spodného prádla, vrátane moderných tričiek bez rukávov v základných, neutrálnych farbách. Naše pánske tielka sa výborne hodia pre každý typ postavy. Majú guľatý výstrih a krátky rukáv. Môžete ich nosiť tradične ako tričko pod sveter, košeľu alebo mikinu. Čierne, šedé alebo biele tričká vyzerajú cool s modernou mikinou na zips, nonšalantne uvizanou flanelovou košeľou okolo pásu alebo svetrom do výstrihu V.

Tielka a spodné tričká ponúkané firmou Bolf možno s úspechom použiť aj v posilňovni alebo na tréningu. Sú ideálne k teplákovej súprave alebo k teplákom a športovej obuvi.

Naše tielka sú šité z vysoko kvalitnej bavlny. Sú veľmi príjemné na dotyk, mäkké a dobre padnúce. Sú teplé, ale koža môže dýchať. Práve preto sa hodia 365 dní v roku. Ak chcete, aby spodné prádlo bolo naozaj pohodlné, myslite na jednu vec. Veľkosť. Pre každý produkt máme k dispozícii podrobnú tabuľku s veľkosťami a rozmermi. Stojí za to si ich porovnať pred nákupom.

pixel