V košíku je darčekový poukaz. Pokiaľ máte záujem o iný tovar, vytvorte si prosím novú objednávku.

Pánske slipy

Počet výrobkov: 8
Zobraziť tovar: 4 5

Pánske slipy

Zatiaľčo boxerky majú množstvo výhod, tradičné slipy majú stále solídnu skupinu priaznivcov v každom veku. Dobre zvolené slipy perfektne priliehajú k telu - niekedy tak dobre, že sú ako druhá koža. Pánske slipy majú tradičný strih. Sú vykrojené na stranách a odhaľujú celé stehná. V páse majú obvykle pevnú gumu, ale nie príliš tesnú. Modely dostupné na Bolf sú starostlivo navrhnuté a ušité z vysoko kvalitných prírodných materiálov. Bavlna umožňuje pokožke dýchať a prímes elastanu získať efekt okamžitého prispôsobenia sa. Dôležitým prvkom sú taktiež švy. V produktoch na Bolf sú úzke a tenké. Nielenže neotlačia pokožku, ale nie sú viditeľné pod oblečením. To je veľká výhoda najmä pri formálnych outfitoch.

Pánske slipy z našej ponuky vynikajú zaujímavou farebnosťou, avšak máme aj mnoho modelov v neutrálnych odtieňoch, ako je čierna, šedá alebo tmavo modrá. V našom obchode máme aj slipy so zaujímavými vzormi a logom výrobcu.

V Bolf si potrpíme na strih a detail. Aby boli slipy dokonalé, dôležité je zvoliť správnu veľkosť. Príliš rovné a príliš tesné slipy výrazne znižujú pohodlie. Malé veľkosti navyše môžu mať negatívny vplyv na zdravie. To je dôvod, prečo je dôležité pred kúpou starostlivo preskúmať tabuľku veľkostí. Podrobnejšie informácie o veľkosti uvádzame na stránke každého produktu. Slipy objednané na stránkach Bolf sú tou najlepšou voľbou ak si ceníte komfort a pohodlie. Sú ideálne pre všetkých bez ohľadu na vek.

pixel