V košíku je darčekový poukaz. Pokiaľ máte záujem o iný tovar, vytvorte si prosím novú objednávku.

Pánske ponožky

Počet výrobkov: 9
Zobraziť tovar: 4 5

Pánske ponožky

Konečný vzhľad pánskeho outfitu je ovplyvnený detailami. Jedne len o doplnky, ako je taška, topánky, čiapka či pánska bižutéria. Význam má aj spodné prádlo vrátane ponožiek. Mali by ste poznať niekoľko základných pravidiel, ako nosiť ponožky, aby sa zabránilo najčastejším módnym pohromám. Najdôležitejšia je farba. Silne kontrastné ponožky s nohavicami a topánkami môžu zničiť akýkoľvek vzhľad. Je dobré vybrať si správnu farbu ponožiek tak, aby farebne ladila s farbou topánok. Toto pravidlo je dôležité najmä pri formálnych outfitoch. Ponožky k chinos nohaviciam alebo k obleku by nemali byť príliš krátke. Ideálny model by mal siahať po lýtko tak, aby v sede nebolo vidno pokožku nôh.

V pánskom šatníku by sa mali nachádzať aj ponožky na iné príležitosti. Obľúbené sú napríklad členkové ponožky, ktoré dokonale schová obuv. Takéto ponožky sú veľmi krátke, mäkké a dokonale vypasované. Ide o model ponožiek typický pre letnú obuv a outfit. Členkové ponožky sa hodia k mokasínam, športovej obuvi aj teniskám. Rozhodne by ste si ich nemali obliekať k sandálom, aj napriek tomu, že medzi britskými “fashionistami” ide o aktuálny trend. Ide o veľmi odvážny a riskantný štýl.

Na Bolf dávame prednosť klasike. Ponúkame pánske ponožky na každý deň, k letnému outfitu aj na tréning. Naše ponožky sú ušité z bavlny, pekne sedia na nohe a sú ideálnou voľbou 365 dní v roku.

pixel