V košíku je darčekový poukaz. Pokiaľ máte záujem o iný tovar, vytvorte si prosím novú objednávku.

Pánske boxerky

Počet výrobkov: 62
Zobraziť tovar: 4 5
Predchádzajúce

Pánske boxerky

Aj napriek tomu, že spodné prádlo v našom outfite nie je viditeľné, je nesmierne dôležité. Je totiž najbližšie k nášmu telu. Má tiež priamy vplyv na to, ako sa na siluete budú vyzerať jednotlivé elementy odevu. Nehovoriac o vašom pohodlí. Spodné prádlo by malo ideálne padnúť postave. Nemôže brániť pohybu, obopínať a nechávať odtlačky na koži. Pri spodnom prádle je dôležité, aby bolo šité z prírodných materiálov. Mäkkých, príjemných na dotyk, čo umožňuje pokožke dýchať.

Na Bolf ponúkame pánske boxerky v dvoch variantoch. Voľnejšie modely v originálnych farbách so zaujímavou potlačou a priliehavejšie boxerky v neutrálnych alebo intenzívnejších farbách. Je dobré mať viacero modelov a vybrať si ich nielen podľa štýlu, ale aj nálady. Uvoľnené vzorované boxerky sa hodia ku každodenným outfitom, ale aj na formálnejšie príležitosti. Ideálne vypasované boxerky nebudú viditeľné ani pod oblekom. Dobre sediace boxerky sú dobrou alternatívou pre slipy. Sú ideálne na každý deň, na tréning, počas víkendu či dovolenky. Všetky pánske boxerky dostupné na Bolf sú šité z najkvalitnejších materiálov. Bavlna umožňuje pokožke dýchať, prídavok spandexu zaručí priľnavosť boxeriek k telu. Voľnejšie aj priliehavejšie boxerky sú v páse ukončené nevným nápletom (gumou).

Strih boxeriek však nie je to jediné, čo by malo rozhodnúť pri kúpe. Ak chcete, aby boxerky dobre padli, je dôležité zvoliť si správnu veľkosť. Odporúčame, aby ste sa dôkladne oboznámili s veľkostnou tabuľkou, ktorá je k dispozícii pri každom produkte.

pixel