V košíku je darčekový poukaz. Pokiaľ máte záujem o iný tovar, vytvorte si prosím novú objednávku.

Pánske spodné prádlo

Počet výrobkov: 158
Zobraziť tovar: 4 5
Predchádzajúce

Pánske spodné prádlo

Nielen to, čo je viditeľné voľným okom je dôležité v móde. Dokonca aj tie najlepšie vypracované saká a nohavice nebudú perfektne sedieť, ak si pod nimi nezabezpečíme kvalitnú bielizeň. Ponožky, boxerky, slipy a tielka majú veľký význam. Sú najbližšie k telu, a tak ovplyvňujú pohodlie každý deň. To je dôvod, prečo by mali byť dokonale prispôsobené k telu, ušité z na dotyk príjemných a priedušných materiálov.

V obchode Bolf si môžete kúpiť tričká, ponožky, slipy a boxerky. Všetky sú v dobrej kvalite, šité z prírodných materiálov, perfektne prepracované. Spodné prádlo z našej ponuky dobre padne na telo, nie je tesné, nenecháva odtlačky a nie je príliš voľné. Budete sa v ňom cítiť tak pohodlne, že o ňom ani nebudete vedieť.

Tielka z našej ponuky sú ideálne pre chladné dni. Ľahké, teplé a príjemné na dotyk sa fantasticky hodia pod sveter, mikinu či flanelovú košeľu. V našej ponuke nájdete tričká v základných farbách – v čiernej, sivej a bielej.

Máme tiež široký výber slipov a boxeriek. V ponuke máme voľné trenírky a aj viac k telu priliehajúce boxerk, ktoré vynikajúce padnú, a zároveň opticky predlžujú nohy. Ponúkame slipy a boxerky v neutrálnych, tónovaných farbách a modely so vzorom alebo so zaujímavou a zábavnou potlačou.

V našom obchode si nájdete aj pánske ponožky. Ľahké, bavlnené, perfektne vypasované. Členkové ponožky z našej ponuky sú krátke, dobre vyrobené a nevytŕčajú z členkových topánok.

Pri výbere ponožiek je dobré mať na pamätí zlaté pravidlo. Či už nosíte členkové alebo klasické ponožky, mali by byť vždy farebne zladené k topánkam.

pixel