V košíku je darčekový poukaz. Pokiaľ máte záujem o iný tovar, vytvorte si prosím novú objednávku.

Pánska vychádzková obuv

Počet výrobkov: 12
Pohľad:

Pánska vychádzková obuv

Ani ten najlepší outfit sa nevydarí, pokiaľ v ňom bude chýbať ideálna obuv. U mužov nie je ľahké vybrať si tú ideálnu obuv, ale našťastie to je možné. Pánska vychádzková obuv má niekoľko fazón, ktoré boli navrhnuté pre menej formálne, ale aj viac elegantné štylizácie.
Ak sú základom outfitu klasické džínsy s voľným tričkom alebo s pohodlnou mikinou, voľba bude jednoduchá. Stačí sa len rozhodnúť pre športovú alebo streetovú obuv. Rovnako dobre ako tenisky budú vyzerať plátenky alebo viac efektná športová obuv. Je potrebné poznamenať, že pohodlie nie je všetko. Na charakter celkového vzhľadu má vplyv aj farba topánok. Klasické čierne, tmavo modré alebo hnedé topánky sú vždy praktické. Ale namiesto nich si môžete zvoliť veľmi módne biele alebo červené topánky. Tie prvé dodajú outfitu ľahkosť, druhé - energiu.
Tenisky sú ideálne k jogger nohaviciam. Pri teniskách je dobré venovať pozornosť farbe a designu. Tenisky v béžovej farbe so vzorom imitujúcim hadiu kožu a zapínaním na suchý zips alebo na šnurovanie sú nesporným hitom v pánskej móde.
K elegantnejším alebo ležérnom outfitom si musíte vybrať vhodnú obuv pre konkrétnu príležitosť. V teplejších mesiacoch sa k chinos nohaviciam dokonale hodia pohodlné a štýlové mokasíny. Tu sa ale držte pravidla - čím menej farieb, tým viac elegantné topánky. Hnedé, tmavo modré, béžové alebo šedé mokasíny sú tou najlepšou voľbou. Mokasíny s farebnými detailmi zas dokonale zapadnú k džínsom a tričku.
Obľúbeným pánskym strihom sú tiež slip-on tenisky. Veľmi pohodlné a ideálne dokonca aj ku kraťasom. Tento typ tenisiek je k dispozícii v bohatej palete farieb. Rozhodnutím sa pre slip-on, si môžete vytvoriť dokonalý outfit pre leto v meste, dovolenku alebo dokonca aj do práce v horúce dni, ak to dovoľuje dress code.

pixel