Pánske tramky

Počet produktov: 4

Pánska obuv plátenky a tramky

Plátenky a tramky sú najdemokratickejšou módnou obuvou. Sú ideálne pre všetky vekové kategórie. Môžu ich nosiť muži aj ženy, deti aj dospievajúci. Non-stop bez akýchkoľvek obmedzení. Hoci spočiatku patrili klasické plátenky predovšetkým do skupiny športového oblečenia, časom sa stali súčasťou streetových outfitov a dnes ich môžeme bez zábran kombinovať aj s ležérnym sakom alebo s tričkom s dlhými rukávmi.
Plátenky a tramky sú nielen praktické pánske topánky. V posledných sezónách predstavujú módny hit a odkaz na oldschoolový štýl. Umožňujú vyjadriť svoju nezávislosť a pohodu. Výber modelov v rámci jedného strihu sa tiež zväčšuje. Klasické šnúrovacie plátenky alebo tramky s bielymi šnúrkami a špičkou sú trendom z minulosti. Nemenej obľúbené sú aj plátenky s hrubšou podrážkou a najčastejšie biele. Horná časť pláteniek je tiež dôležitá. Nemusí byť viacfarebná, ale dobré je zvoliť buď neutrálne alebo viac výrazné farby. Namiesto čiernej je hitom tmavo modrá farba. V streetových alebo športových outfitoch sa skvelé hodí biela alebo červená horná časť topánky. Originálne a univerzálne sú riflové tenisky na bielej podrážke.
Svetlejšie plátenky zasa ideálne vyzerajú spolu s voľnými nohavicami alebo kraťasmi, polokošeľou alebo košeľou a sakom. Takýto štýl úspešne presadzujú trendsetteri a mnohí ľudia si od nich berú príklad.
Pánske plátenky a tramky možno nosiť na rôzne spôsoby. A nezáleží len od výberu oblečenia. Komfortné pánske topánky možno zmeniť na nepoznanie počas niekoľkých sekúnd. Stačí len vymeniť šnúrky za iné. Napríklad za tmavo modré, červené, biele, čierne alebo za viac efektné a plné energie - neónové.
Pokiaľ si vyberiete plátenky s bielou podrážkou, pamätajte si jednu vec. Vyzerajú skvele, ak sú čisté. Aby biela zostala bielou tak dlho, ako je to možné, je najlepšie pravidelné čistenie zubnou pastou a špongiou na umývanie riadu. Vďaka tomu podrážka nezošedne, rýchlo sa čistí a vyzerá skvele.

Inšpirácie :

Táto stránka používa cookies aby sme Vám mohli poskytnúť čo najkvalitnejšie služby zhodne s Ochranou osobných údajov. Môžete zmeniť, alebo označiť podmienky uloženia/prístupu pre cookies vo Vašom vyhľadávači.
Zavrieť
pixel