Pánske poltopánky

Počet produktov: 2

Pánska obuv poltopánky

Aj keď sa v pánskej móde stávajú populárne viac a viac nové modely obuvy, za najviac univerzálne a nadčasové sú už roky považované štýlové poltopánky. Klasické, kožené, šnurovacie, s kvalitným spracovaním sú ideálne pre každý deň a perfektne vyzerajú s takmer každým typom nohavíc.
Pánske poltopánky môžete nosiť k oblekovým nohaviciam, k menej formálnym chinos nohaviciam alebo aj ku kultovým rifliam s rovnými nohavicami. V každej kombinácii budú vyzerať skvele.
Aj keď poltopánky zaraďujeme k doplnkom, môžu buď vylepšiť, alebo úplne pokaziť dokonca aj sofistikovaný outfit. Práve preto je dôležité dať si záležať na zladení obuvy s oblečením a myslieť aj na tie najmenšie detaily.
Poltopánky je dobre zvýrazniť. Nohavice by mali mať správnu dĺžku – takú, aby sa nohavica mierne dotýkala povrchu topánky. Úzke nohavice by tiež mali končiť vo výške povrchu topánky. Veľmi dôležitý je výber ponožiek. Najlepšie sú tie, ktoré možno vytiahnuť až na lýtko tak, aby sa pri sede neodhalila koža nohy. Je tiež dôležité, aby sa farba ponožiek zhodovala s farbou obuvi.
Samotná farba poltopánok hrá dôležitú úlohu. Klasické čierne poltopánky možno nosiť stále. Hnedé topánky vyzerajú skvele počas dňa, ale v noci je lepšie nahradiť ich čiernymi topánky.
Internetový obchod Bolf ponúka pánske poltopánky, ktoré sa hodia na mnoho príležitostí. Naše topánky sú vhodné aj pre neformálne outfity na každý deň. Môžete ich tiež zvoliť k oveľa viac elegantnému oblečeniu - k obleku. Ak si vyberiete naše poltopánky, získate pánsku obuv vzhľadovo bezchybnú a zároveň módnu a veľmi pohodlnú. V obchode Bolf vsádzate na klasiku, ale zaujíma nás tiež každý detail výrobku. Vďaka tomu je nami ponúkaný tovar, vrátane pánskej obuvi, nadčasový a jedinečný.

Inšpirácie :

Táto stránka používa cookies aby sme Vám mohli poskytnúť čo najkvalitnejšie služby zhodne s Ochranou osobných údajov. Môžete zmeniť, alebo označiť podmienky uloženia/prístupu pre cookies vo Vašom vyhľadávači.
Zavrieť
pixel