Pánske mokasíny

Počet produktov: 5

Pánska obuv mokasíny

Pohodlná pánska obuv nemusí byť iba športová obuv. Napríklad k chinos nohaviciam sa tenisky nehodia. Plátenky alebo klasické tenisky so sakom kombinujú odvážnejší trendsetteri, ale určite to nebude správna voľba pre formálne príležitosti. Pre takéto outfity, sú ideálne mokasíny. Ľahké, štýlové a veľmi pohodlné.
Mokasíny ako prví nosili Indiáni v Južnej Amerike. Praktické, ľahké a odolné topánky si veľmi rýchlo obľúbili kolonizátori, ktorí vzali mokasíny na starý kontinent. Spočiatku boli mokasíny vyrábané z jedného kusa kože. Až časom sa objavila silnejšia podošva. Tiež sa na nich zmenil zvršok. Dnes sa vyrábajú nielen z kože, ale aj z materiálov imitujúcich pravú kožu. Nemusia byť vždy v rovnakej farbe. Návrhári radi pracujú s týmto typom obuvy, experimentujú so vzormi, farbami a detailmi. Farebné efektné mokasíny sú menej elegantné, ale zato oveľa výraznejšie a majú moderný, športový charakter. Sú ideálne k rifliam a k prázdninovým štylizáciam. Hodia sa na rôzne udalosti, aj na stretnutie s priateľmi.
Rozhodne viac formálne, jednofarebné mokasíny sú ideálne pre ležérny štýl. Sú dokonca ideálne pre vytvorenie outfitu s chinos nohavicami a sakom.
Mokasíny môžete nosiť väčšinu mesiacov v roku. Ideálne sú v lete, na jar a na jeseň. Sú veľmi pohodlné a štýlové. Natoľko, že si mokasíny zamilovali aj ženy.
Samotné mokasíny však nestačia. Pri výbere si pamätajte jedno zlaté pravidlo. Mokasíny naozaj nemajú radi ponožky. Njalepšie je nosiť ich na holé nohy alebo s veľmi krátkymi ponožkami, ktoré sa v topánke skryjú.

Inšpirácie :

Táto stránka používa cookies aby sme Vám mohli poskytnúť čo najkvalitnejšie služby zhodne s Ochranou osobných údajov. Môžete zmeniť, alebo označiť podmienky uloženia/prístupu pre cookies vo Vašom vyhľadávači.
Zavrieť
pixel