V košíku je darčekový poukaz. Pokiaľ máte záujem o iný tovar, vytvorte si prosím novú objednávku.

Pánske mikiny predĺžené

Počet výrobkov: 69
Pohľad:

Pánske predĺžené mikiny

Vytvorte si svoj vlastný štýl, podčiarknite svoj vzhľad a pridajte si pár bodov na rebríčku atraktívnosti. Dobre zostavené oblečenie neposkytuje iba vysoký komfort pri nosení, ale opticky vylepšuje siluetu. Jediné, na čo treba myslieť pri výbere predĺženej pánskej mikiny je vhodný strih. Je ťažké skryť nadváhu, avšak v oversized oblečení od nej môžete odviesť pozornosť. Ak ide o zvršky, ako napríklad nadrozmerná mikina, najlepšie sa hodí krátky model s charakteristickými detailami, ktoré opticky vlepšia proporcie tela.

Ideálne sú mikiny s asymetrickým zapínaním, prešitím, rukávmi či kontrastnými prvkami. Aj tí, ktorí chcú skryť pár kilogramov navyše by sa nemali báť experimentovať s farbami. Farebné fazóny zvýraznia štýl, predĺžia postavu a pekne zoštíhlia. Ľudia s nadváhou už dávno nie sú odkázaní iba na čiernu farbu. Môžu si bez váhania zvoliť tmavo modrú, šedú, odtiene vínovej alebo zelenej. Intenzívne farby predĺženej mikiny pridajú outfitu energiu, čo je recept na skvelý vzhľad.

V internetovom obchode Bolf ponúkame mnoho modelov vo veľkých veľkostiach. Všetky sú starostlivo ušité, majú módne farby a perfektne zapadajú do najnovších trendov. Najdôležitejšie je však to, že sa dobre nosia, hodia sa na mnoho príležitostí, podčiarknu vzhľad, vyniknú v dave a predovšetkým umožnia vám cítiť sa skvele.

pixel