V košíku je darčekový poukaz. Pokiaľ máte záujem o iný tovar, vytvorte si prosím novú objednávku.

Dámske hodinky

Počet výrobkov: 1

Dámske hodinky

Doplnky predovšetkým spestrujú a oživujú otufit a dodávajú mu individuálny vzhľad. Niektoré sú natoľko praktické, že chytro kombinujú funkčnosť s najnovšími trendmi. Práve takú funkciu majú dámske hodinky, ktoré vzhľadu pridávajú charakter, vyzerajú moderne, a preto okamžite padnú ľuďom do oka. V ponuke internetového obchodu Bolf máme skvelé dámske hodinky v športovom štýle, ktoré sa dokonale hodia pre každodenný outfit alebo na tréning. Všetky modely dostupné v obchode majú odolné zapínanie, štýlový náramok, veľký elektronický ciferník, ktorý zobrazuje presný čas.
Všetky hodinky dostupné v obchode Bolf majú stopky, časovač a kalendár, ktoré sú užitočné v mnohých každodenných situáciách. Dámske hodinky z ponuky eshopu Bolf sa vyznačujú krásnym dizajnom. Ciferník má módny tvar, náramok je originálne zdobený farebnými prvkami a výrazným maskáčovým vzorom. Vďaka tomu sú naše hodinky skvelým a pútavým doplnkom pre mnoho každodenných outfitov.
Dámske hodinky z našej ponuky skvele vyzerajú v módnych štylizáciách vo vojenskom a army štýle. Môžu byť kombinované s kapsáčmi, mikinami s maskáčovým prvkami, tričkami s typickými army potlačami a nášivkami. Naše dámske hodinky skvele zapadnú do viacerých outfitov, v ktorých vládne čierna, šedá a zemité farby. Môžete ich tiež využiť ako výrazný doplnok v typických letných štylizáciách s jednoduchým bavlneným tielkom a džínsovými deravými šortkami. Outfit nezabudnite doplniť šiltovkou, farebnou bižutériou, slnečnými okuliarmi a ľahkou športovou obuvou.

pixel