Dámske legíny kraťasy

Počet výrobkov: 5
Veľkosť
Farba
Cena
Materiál
Vzor
Typ produktu

Pokiaľ sa necítite pohodlne v dámskych šortkách, potom budete dámske krátke legíny milovať. Ide o krátke legíny, ktoré sú vyrobené z pohodlného priliehavého materiálu. Práve tieto krátke legíny sú vhodné či už na bežné nosenie, na športovanie, ale aj do mesta ako súčasť elegantnejšieho outfitu. S čím krátke legíny kombinovať? Poradíme vám.

Typy dámskych legínových šortiek

Aj v tomto prípade existuje viacero typov dámskych legínových šortiek. Krátke dámske legíny sa vyrábajú v rôznych veľkostiach, a to od XS – XL, a preto sú vhodné pre akýkoľvek typ postavy. Pokiaľ sa cítite nepríjemne napríklad v rifľových kraťasoch, potom vyskúšajte krátke legíny. V závislosti od toho, na čo chcete dámske krátke legíny využiť, sa líši aj ich farba či vzor. Na turistiku, športovanie či na bežné nosenie odporúčame farebné krátke športové legíny, ktoré vytvoria žiarivý letný outfit. Vybrať si môžete napríklad zelené či modré dámske legínové šortky, ktoré majú po bokoch zaujímavú sieťku. Pokiaľ máte rady vzory, určite si môžete vziať aj rôzne farebné a vzorované dámske legíny. K elegantnejšiemu outfitu, napríklad v kombinácii s dlhou bielou košeľou, však odporúčame staviť na istotu a vziať si čierne dámske krátke legíny s vysokým pasom a bez vzorov. Pozor však na to, dámske krátke legíny nie sú kapri. Ide o legíny, ktorých dĺžka siaha pár centimetrov nad kolená.

Pozrite tiež:

Módne farby krátkych legín

Dámske krátke legíny sa vyrábajú v rôznych farebných prevedeniach. Na trhu nájdete rôzne jednofarebné legíny v neutrálnych farbách, teda v čiernej, sivej či béžovej, ale aj dámske legíny vo výrazných teplých a studených odtieňoch. Nebojte sa experimentovať a siahnite po výrazných vzorovaných dámskych krátkych legínach. Vybrať si môžete rôzne zaujímavé prúžkované alebo bodkované dámske krátke legíny. Veľmi populárne sú napríklad zelené, modré či napríklad červené a ružové dámske krátke legíny.

Ako objednať dámske krátke legíny z obchodu Bolf?

Objednať dámske krátke legíny si môžete aj online, a to z e-shopu Bolf.sk. Na tomto e-shope nájdete rôzne krátke legíny vo veľkostiach od S – XL. Pre odvážne ženy sú na e-shope farebné dámske krátke legíny, ale aj tradičné krátke čierne legíny. Orientovať sa na e-shope Bolf je jednoduché. Krátke legíny si môžete zoradiť podľa farby, veľkosti a podľa ceny. Ak máte záujem o kvalitné legínové šortky, nemusíte kupovať Nebbia krátke legíny. Aj na e-shope Bolf nájdete kvalitné legíny na cvičenie či na bežný deň, a to za skvelú cenu.

pixel