Koženkové dámske bundy

Počet produktov: 2

Kožené bundy

Fazóny, strihy a farby dámskych búnd sa pod vplyvom trendov neustále vyvíjajú. Pravdu mala Coco Chanel, ktorá tvrdila, že módne trendy sú prechodné, ale štýl je večný. Medzi dámskymi bundami sú nesmrteľné a štýlové kožené bundy. Ľahké a krátke, fantasticky zvýraznia ženskú postavu, outfitu dodajú dravosť, rockový nádych a ženský šarm.

Dámske kožené bundy sú najbežnejšou interpretáciou dvoch ikonických strihov motocyklových búnd. Prvý typ bundy má asymetrické zapínanie. Druhý, jednoduchší strih má minimalistická bunda s golierom, tzv. cafe biker.

Prvý typ kožených búnd je krátky, bundy majú veľmi charakteristické asymetrické zapínanie, starostlivo navrhnutý golier a dokonale sa prispôsobujú telu. Zvyšok spočíva na módnom návrhárovi. V najnovších kolekciách sa objavujú kožené bundy s módnym prešívaním a ozdobným šitím. Sú to dôležité detaily. Zipsy, vrecká, patenty, strapce, pracky – všetky tieto prvky môžu pridať koženej bunde charakter. Nastaviteľné manžety na zips, záplaty na rukávoch a asymetricky našité zipsy priťahujú pohľady ľudí a ostanú v pamäti.

Klasické kožené bundy sú čierne, ale zaujímavé sú aj hnedé vintage bundy alebo veľmi výrazné farebné bundy ako červené, gaštanové, biele alebo dokonca fialové. Nie sú tak univerzálne ako čierne dámske bundy, ale okamžite priťahujú pozornosť a zdôraznia váš vzhľad a charakter outfitu. Kožené bundy sú investíciou, takže je lepšie sa rozhodnúť pre eko kožené bundy. Zvážte nákup dámskej eko koženej bundy. Vyzerá a nosí sa rovnako dobre ako pravá kožená bunda, má atraktívnu cenu a umožňuje obliekať sa moderne a štýlovo bez premýšľania o osude zvierat.

Kožené bundy je možné nosiť na stovky spôsobov. Najzaujímavejšia kombinácia je bunda s džínsami a tričkom, kvetinovými šatmi alebo so sukňou a košeľou. Čierna koža bude vyzerať skvelo aj v spojení s čiernou čipkou.

Inšpirácie :

Táto stránka používa cookies aby sme Vám mohli poskytnúť čo najkvalitnejšie služby zhodne s Ochranou osobných údajov. Môžete zmeniť, alebo označiť podmienky uloženia/prístupu pre cookies vo Vašom vyhľadávači.
Zavrieť
pixel